Před utkáním proběhlo představení jednotlivých hráček a pak tradiční focení obou týmů.

Stračenky – Lvice
2:1 (0:1, 2:0, 0:0), náj. 2:4

Utkání začaly lépe Lvice, které se zakously do Stračenek hned od začátku a hezkými akcemi se dostávaly do šancí, které ale končily na připravené brankářce Stračenek.

Po jedné z akcí však nakonec Lvice skórovaly zásluhou Marcely Spilkové – 0:1.

Stračenky bojovaly, ale několik dobře vypadajících akcí nedokázaly proměnit. Lvice měly v této třetině převahu, ale jejich šance končily většinou na dobře chytající brankářce Stračenek.

Ve druhé třetině se Stračenky zlepšily, lépe si přihrávaly a po několika nevyužitých šancích přeci jen vyrovnaly zásluhou Lucky Moulíkové 1:1.

Stračenky branka namlsala a dál se snažily dobývat branku soupeřek. Lvice ale také měly několik šancí, kdy rychlé protiútoky musela řešit až brankářka.

Další gól padl opět do branky Lvic, kdy se individuálně prosadila Eliška Chaloupková a otočila tak skóre - 2:1.

Ve třetí části se snažily oba týmy o vstřelení další branky, ale brankářky už byly proti. Na výsledku nezměnil nic ani závěrečný tlak Lvic. Stračenky si vítězství vzít nenechaly a potvrdily své loňské vítězství v hokejovém turnaji žen.

Po utkání přišly na řadu ještě samostatné nájezdy, v nichž zvítězily Lvice 4:2.

Branky: Lucka Moulíková, Eliška Chaloupková – Marcela Spilková.

Po předání drobných dárků nejlepším hráčkám: za Lvice Jitka Macháčová, za Stračenky Lucie Moulíková, byl vyhlášen finanční výtěžek z utkání, který činil 3150 Kč.

Tento obnos byl věnován nadaci Občanského sdružení Život dětem a má pomoci k nákupu lékeřského přístroje pro endoskopické vyšetření tlustého střeva dětí ve FN Motol v Praze.

Utkání navštívilo včetně dětí 250 nadšeně povzbuzujících diváků.

Závěrem patří veliký dík všem, kdo toto utkání navštívili a přispěli tak každý svou měrou k výsledku dobročinné akce.