První den příbramští kluci nedali nikomu šanci a nejvyrovnanější skupinu turnaje vyhráli, když nejprve porazili Ledeč 12:1, potom se trošku potrápili s Českým Krumlovem 6:5 a nakonec přejeli Pardubice 4:1.

Druhý den však přišlo kruté čtvrtfinále. Příbramáci prohráli s Teplicemi 5:8, ale úplně zbytečně. Vyložených šancí měli na dva zápasy, místo toho však dostávali laciné góly po zbytečných chybách.

Pak už se hrálo jen o umístění. Příbramští hokejisté ještě sebrali zbytky sil a přehráli Dívčí hokejový výběr 7:2, ale v zápase o páté místo s Pardubicemi už sotva pletli nohama. Dlouho drželi vyrovnaný stav 2:2, pak ale dostali gól a zápas v podstatě skončil. Skóre se zastavilo na 2:11.

Celkový dojem z turnaje je však výborný. Do kanadského bodování zasáhli všichni hráči z pole a dokonce i brankář si připsal asistenci.

Ve finále Opava porazila Hokejovou akademii 7:4. Boj o 3. místo byl hodně napínavý. Teplice hodně nešťastně podlehly Humpolci 9:10, přestože vedly už o tři góly. Na závěr jim nebyl uznán regulérní gól a naopak domácím rozhodčí za břevno gól uznal.

Sestava Příbrami: Sentenský 9 gólů + 6 asist., Čech 8+5, Siller 8+2, Erben 3+2, Reis– necker 7+1, Funk 0+2, Moravec 0+1. Brankář: Čajan 0+1, Mareš.