Předchozí
1 z 9
Další

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 8. lednu 2024.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 8. lednu 2024.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 8. lednu 2024.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 8. lednu 2024.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 8. lednu 2024.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 8. lednu 2024.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

SK Černošice – HC Rytíři Vlašim 2:5 (2:2, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 12. Brejcha (Vlček, Sem), 16. Vlček (Sem) – 2. Hejný (Herwig, Florián), 16. Kratochvíl (Kořánek), 33. Florián (Herwig, Hejný), 50. Florián (V. Pessr, Herwig), 60. V. Pessr (Kratochvíl). Vyloučení: 4:10. Využití: 2:1. Rozhodčí: Hruška – Čajan, Římal.

Karel Najman (trenér SK Černošice): První prohra v domácím prostředí mrzí. Byl to hodně smolný zápas. I přes převahu, kterou jsme měli, nebyla síla, která by dostala puk do branky soupeře. Brankář Vlašimi podal výborný výkon, ale my jsme mu pomohli svojí nepřesností. Po delší zápasové pauze nám scházela jistota v přihrávkách a střelbě. Naše hra byla nesourodá. Snad nás prohra dostane zpět na zem.

HK Králův Dvůr – HC Lev Benešov 6:5 (4:2, 1:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 1. Potěchin (Březina, Piovarči), 4. Petrus (Hanzlík, Pokorný), 7. Piovarči, 13. Hříbal (Pokorný), 28. Slabý (Pokorný, Petrus), 48. Krásl (Březina, Potěchin) – 9. Znamenáček (Dušek, Růzha), 13. Souš (F. Zderadička, Starec), 26. Mareček (Znamenáček), 51. Mareček (Sládek), 60. Procházka (Sládek). Vyloučení: 6:8. Využití: 0:0. Rozhodčí: Hrčka – Vlasjuk, Matějček.

Vladimír Kameš (trenér HK Králův Dvůr): Výhra je samozřejmě pozitivní. Začali jsme ve velkém stylu, ale stejně jako v celé sezoně to opět bylo jako na houpačce. Zkomplikovali jsme si to, pak jsme to zase vylepšili, ale ke konci jsme zase nadělali chyby. Dokázali jsme to ale i tak udržet a získali jsme tři body.

Michal Kaňka (trenér HC Lev Benešov): Jeli jsme na zápas asi s tím, že nám tři body samy spadnou do klína. Podle toho taky začátek vypadal. Během pěti minut jsme dostali tři góly ze čtyř střel a to rozhodlo celý zápas. Pak už jsme to honili, byli jsme i lepší, ale už jsme to nedohonili. Měli jsme i smůlu, dali jsme tři nebo čtyři tyčky… Začátek rozhodl celé utkání. Děkujeme fanouškům, že nás přijeli podpořit, a omlouváme se jim za předvedenou hru.

HC Poděbrady – SC Kolín B 2:7 (1:3, 1:4, 0:0)

Branky a nahrávky: 1. Bouřil (Karoch), 37. Bouřil (Rindoš, Tuma) – 8. Kozák (Semirád, Hušek), 10. Svoboda (Želizňak, Novotný), 17. Vyvial (Hanuš), 24. Šupík (Kozák), 30. Hyšpler (Šupík), 32. Skokan (Semirád, Kozák), 34. Kozák (Semirád). Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. Rozhodčí: Malík – Marvan, Diviš.

Radek Smitka (trenér SC Kolín B): Měli jsme dobrý vstup do utkání, měli jsme v prvních dvaceti vteřinách aktivní pohyb a vyprodukovali jsme z toho břevno. Z protiútoku jsme ale rychle inkasovali. Branka nás ale neposadila dolů, ale paradoxně nás ještě víc nakopla. Pokračovali jsme v dobrém bruslení, rychle jsme dávali kotouče a soupeři jsme dělali velké problémy. Do kabiny jsme šli za stavu 3:1 a nabádali jsme hráče, ať tomu nepodlehnou a pracují dál. Výsledkem bylo skóre 7:2 po dvou třetinách. Báli jsme se, abychom neinkasovali z nějaké přesilové hry, ale nic se nestalo a odbránili jsme to dobře. Po zásluze jsme si odvezli domů tři body. Děkuji celému týmu za předvedený výkon a za to, jak k zápasu přistoupil. Všichni od gólmana až po posledního hráče podali parádní týmový výkon.

Zdroj: Deník/Vladimír Malinovský

HC Spartak Žebrák – HC Slavoj Velké Popovice 5:6 (3:1, 1:3, 1:2)

Branky a nahrávky: 5. Komínek (Belda, Langer), 8. Kostka (Šmíd), 15. Vitásek (Tráva), 31. Langer (Belda, Komínek), 55. Šmerhovský (Kostka) – 4. Kukačka (Málek), 23. Vacek (Formánek), 30. Málek (Freisler), 35. Kukačka (Voska), 43. Žoha (Krejčí), 46. Synáč (Freisler). Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Doubek – Borkovec, Galek.

Miloslav Křesťan (trenér HC Spartak Žebrák): Do utkání jsme vstoupili velice dobře a první třetinu jsme vyhráli 3:1. S postupem času nám bohužel ubývaly síly a kupili jsme řadu individuálních chyb, za což nás soupeř trestal. Hosté si tak odvezli šťastné tři body.

Josef Prchal (vedoucí týmu HC Slavoj Velké Popovice): Vstup do nového roku nám vůbec nevyšel a v první třetině, kterou jsme prohráli 1:3, nebyl ani trochu vidět značný bodový rozdíl obou soupeřů. Vázla nám kombinace, chyběl pohyb, zkrátka nebyl to optimální výkon. Postupem času jsme se začali zvedat - a když to stále mělo k našemu standardu daleko - podařilo se nám skóre otočit na 6:4 a zápas jsme kontrolovali. Možná ten poklid byl až moc velký a nechali jsme soupeře dotáhnout na rozdíl jedné branky - a tak to taky skončilo. Největším, a vlastně jediným, pozitivem jsou tři získané body. Víme, že herně to nebylo úplně ono. Ale také víme, že v dalším utkání budeme v plné formě.

BK Mladá Boleslav B – SK Sršni Kutná Hora 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 23. Prokop (T. Kadeřábek) – 3. Beran (Švejda), 32. Švejda (Dytrych), 40. Jelínek (Tvrdík, Švejda). Vyloučení: 2:4 + Bartoš (MBL) 5 min. a do konce utkání. Využití: 0:0. Rozhodčí: Procházka – Kusý, Holec.

Jiří Klikar (trenér BK Mladá Boleslav B): Bohužel jsme prohráli důležitý zápas se soupeřem z naší skupiny, ale stále máme ještě šanci bojovat o to, abychom se odlepili od posledního místa. Nicméně tentokrát jsme měli spoustu neproměněných šancí a chyběl i důraz vzadu okolo naší brány.

Jiří Kadlec (trenér SK Sršni Kutná Hora): Skvělá výhra, povedl se nám vstup do nového roku. Začátek zápasu nás ale trochu zaskočil a byli jsme pod velkým tlakem. Přestáli jsme i dvě oslabení a podržel nás gólman, což bylo důležité. Pak jsme dokázali dát trošku šťastný gól skoro z rohu, čímž jsme se uklidnili. Zápas byl poté vyrovnaný a rozhodovalo, kdo dá góly, což se povedlo nám. Ve finále jsme neproměnili ještě nějaké nájezdy, když se domácí víc tlačili za vyrovnáním. Šance jsme měli, ale nevyužili jsme je, takže to skončilo 3:1. Super výsledek.

HC Benátky nad Jizerou B – HK Lev Slaný 3:4pp (1:1, 1:2, 1:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 15. Němeček (Mašek, Husák), 32. Macura (Douša), 60. Němeček – 18. Čermák (Kulich, Sekerka), 25. Sekerka (Vodička, Kulich), 38. Rendla (Šimáček, Kohlíček), 62. Ujfaluši (Vodička, Kulich). Vyloučení: 6:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Kubeš – Kratochvíl, Záhora.

Stanislav Veselý (trenér HK Lev Slaný): Utkání začalo přesně, jak jsme předpokládali. Domácí tým dobře bruslil a byl důrazný. Po vyhrané buly v našem obranném pásmu se nechytatelnou střelou ujal vedení. Nám se povedlo do konce první třetiny vyrovnat tečí střely od modré. Ve druhé třetině převzali iniciativu na své hokejky domácí a my jsme trpělivě čekali na příležitost. Ta přišla a ujali jsme se po pěkné akci vedení. Za pár minut bylo ale opět srovnáno. Opět naše trpělivá hra přinesla ovoce a po pěkném úniku jsme dali třetí gól. Vedení jsme mohli ještě navýšit po skrumáži před domácí brankou při naší přesilové hře několik vteřin před koncem druhé třetiny. Bohužel jsme do kabin šli jenom s jednogólovým náskokem. Třetí třetina byla vyrovnaná a příležitosti byly na obou stranách. Domácí začali být nervózní, v jejich hře se objevily fauly a čtyřikrát nám poskytli výhodu přesilové hry. Tak, jak se nám v posledním loňském utkání nedařilo oslabení, tak jsme tentokrát vyhořeli v početní přesile. Když byl 21 vteřin před koncem utkání opět vyloučen domácí hráč, vypadalo to na jasný zisk tří bodů. Ale protože je to hokej, tak vše bylo jinak. Po vhazování v domácí obranné třetině jsme se dostali ke kotouči a zcela nepochopitelně jsme chybovali v rozehrávce. Místo toho, aby naši hráči, jak se říká, utloukli pár vteřin do konce v rohu u mantinelu, soupeř vzal kotouč, projel celé kluziště a 4,7 vteřiny před koncem vyrovnal. Obrovská chyba, ale takový je hokej. Naštěstí jsme hned při prvním střídání v prodloužení rozhodli o zisku dvou bodů.

HC Čáslav – HC Žabonosy 4:5pp (0:3, 1:1, 3:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 33. Sladký (Kůrka), 44. Navrátil, 49. Kůrka (Navrátil), 49. Turena – 2. Skokan (Hrachovec, Honz), 3. Hrachovec (Skokan), 15. Skokan (Paroubek), 37. Černý, 64. Kubišta (Paroubek). Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1. Rozhodčí: Vepřovský – Říha, Pošvář.

Pavel Rohlík (trenér HC Čáslav): První třetina byla z naší strany úplně katastrofální. Nedokážu si to vysvětlit, protože v pátek byl výborný trénink, který byl v tempu. První třetina ale byla z naší strany úplně bez pohybu, bez systému a bez zodpovědnosti. Po zásluze jsme ji prohráli 0:3. Pak jsme se trošku vzpamatovali a dotahovali jsme soupeře, což se nám i podařilo. Bohužel jsme ale asi spravedlivě dostali gól v prodloužení. Soupeř byl lepší, pro nás je to budíček na probuzení do nového roku. Opravdu jsem nečekal takhle slabý výkon našeho týmu v první třetině, která asi rozhodla utkání.

Jiří Honz (trenér HC Žabonosy): V první třetině jsme domácí zaskočili, dali jsme tři góly a prakticky k ničemu jsme soupeře nepustili. Druhá třetina byla vyrovnaná s množstvím šancí na obou stranách. Třetí třetina pokračovala ve stejném tempu, ale bohužel góly dávali jenom domácí. Nechtěli jsme jenom bránit, chtěli jsme hrát aktivní obranu. V prodloužení jsme rozhodli o zisku dvou bodů. Klukům děkuji za předvedenou hru a zisk dvou bodů.

HC Rakovník – HC Junior Mělník 8:1 (4:1, 3:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 8. Nekvinda (Hegenbart, Najman), 11. Benda (Nekvinda), 14. Hulcr (Kos), 18. Ságner (Bulva, Vyskočil), 25. Benda (Karfus, Nekvinda), 35. Najman (Macháček, Hegenbart), 38. Benda (Ságner, Kos), 52. Benda – 2. Šícha (Šubrt). Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Rozhodčí: Košata – Noga, Karda.

Petr Tatíček (trenér HC Rakovník): Poslední dobou byl Mělník náš nejméně oblíbený soupeř. Minulý rok v play-off nás vyřadili a prohráli jsme s nimi poslední tři zápasy. Na začátku sezony v Mělníku jsme byli ve velmi oslabené sestavě, jeli jsme tam tenkrát se dvěma beky. Tentokrát jsme už byli kompletnější a bylo to vidět na hře. Akorát na začátku se soupeř dostal do vedení, což bylo jediné, co se mu proti nám povedlo. Kombinačně a pohybem jsme ho pak přehráli a udělali jsme dobrý zápas pro naše fanoušky. Kluci si zahráli s chutí a na rozdílu 8:1 je to vidět. Všichni si zaslouží pochvalu.

Libor Stinka (trenér HC Junior Mělník): Utkání se mi nehodnotí vůbec dobře. Začátek jsme měli slušný a vedli 1:0. Deset minut od nás bylo dobrých, pak nám tam ale napadaly blbé góly a dobré to nebylo. Domácí nás přehráli, byli lepší. Určitě nám neprospěla vánoční pauza, před kterou jsme bodovali ve třech zápasech v řadě. Dostali jsme na zadek, ale věřím, že se z toho dostaneme a zabodujeme hned v dalším utkání, přestože jedeme třikrát v řadě ven. Do Berouna na Královák pojedeme určitě vyhrát.