Předchozí
1 z 8
Další

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 15. lednu 2024.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 15. lednu 2024.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 15. lednu 2024.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 15. lednu 2024.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 15. lednu 2024.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 15. lednu 2024.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

HK Králův Dvůr – HC Junior Mělník 4:3pp (1:2, 1:1, 1:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 7. Krásl (Březina, Halfar), 28. Pokorný (Hlaváč), 57. Petrus (Hlaváč, Pokorný), 64. Halfar (Hlaváč, Hříbal) – 15. Chvátal (Cafourek, Havel), 17. Havel (Vernek), 23. Vernek (Havel, Cafourek). Vyloučení: 5:3. Využití: 1:2. Rozhodčí: Hruška – J. Mrázek, P. Mrázek.

Vladimír Kameš (trenér HK Králův Dvůr): Nechtěl bych říct, že jsme byli lepším týmem, protože Mělník hrál velice dobře. Prohrávali jsme 2:3, ale kluci odehráli fantastické utkání a hlavně hráli do 60. minuty. Pak se nám vyskytla jedna malinká šance a dali jsme na 3:3. V prodloužení jsme pak vyhráli, z čehož mám velikánskou radost. Hrál se navíc hezký hokej.

Libor Stinka (trenér HC Junior Mělník): Na led Králováku jsme jeli zvítězit a máme jen bod. Začátek byl z naší strany nervózní, ale nakonec jsme třetinu vyhráli 2:1. Druhá byla remízová. Ve třetí jsme drželi jednobrankové vedení, o které jsme tři minuty do konce přišli a v prodloužení Královák po naší chybě rozhodl.

HC Poděbrady – HC Lev Benešov 5:3 (0:0, 2:2, 3:1)

Branky a nahrávky: 27. Bartoň (Kejdana, Rindoš), 37. Kejdana (Ševc, Rindoš), 48. Čapek (J. Verbík), 53. Rindoš (J. Verbík), 55. Hlinka (Karoch) – 25. Holánek (F. Zderadička, Borek), 38. J. Zderadička (Souš), 47. Kohout. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. Rozhodčí: Čáp – Doskočil, Pokorný.

Michal Kaňka (trenér HC Lev Benešov): Zápas byl od začátku vyrovnaný a rozhodlo lepší proměňování šancí. Když ze šesti brejků dáme jenom jeden, tak nemůžeme vyhrát. Poděbrady svoje využily, my nikoliv. Jinak hráči předvedli výkon, který kdyby předváděli celou sezonu, tak jsme někde jinde než teď. Je blbé, že když se dostaneme do vedení, tak ho neudržíme trochu déle a vzápětí hned inkasujeme. Domácí hned dvakrát vyrovnali, pak jeden jejich hráč ujel a rozhodl.

Hokejisté Benešova.
Lev ztratil v Poděbradech dvakrát vedení. Čeká ho tuhý boj o play-off

HC Hvězda Praha – SK Sršni Kutná Hora 4:3sn (2:1, 0:1, 1:1 – 0:0)

Branky a nahrávky: 14. Slavík, 17. Klečka (Šnaidauf), 55. Velas (Adam, Klement), rozh. náj. Janásek – 18. Beran (Zvěřina), 32. Kadlec (Zvěřina), 48. Dytrych (Švejda). Vyloučení: 10:8. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Kovář – Bernard, Karda.

Jiří Katz (trenér HC Hvězda Praha): Měli jsme dlouhou pauzu, skončili jsme asi 17. prosince, takže jsme dlouho nehráli a byli jsme na zápas natěšení. Vstup do zápasu se nám povedl, vedli jsme 1:0 a hned jsme přidali na 2:0. Za dvacet sekund ale hosté snížili na 2:1 a hra se vyrovnala. Ve druhé třetině jsme diktovali tempo a byli jsme nebezpečnější. Ublížilo nám ale časté vylučování a hosté nakonec jednu přesilovou hru využili a srovnali. Ve třetí třetině měla hra stejný spád a myslím, že jsme byli nebezpečnější. Hosté ale hráli účinně a dobře obranně. Čekali na příležitost a dočkali se jí opět v našem oslabení. Do konce zbývalo zhruba deset minut a nebylo na co čekat. Vrhli jsme do toho všechny síly a po zásluze jsme srovnali na 3:3. V prodloužení jsme opět měli víc puk na hokejkách, ale nebezpečnější byli hosté, kteří si vytvořili dvě dobré příležitosti. Náš gólman ale skvěle zasáhl, takže jsme to uhráli. Na řadu přišly penalty, které byly nervydrásající. Úvod se nám vůbec nepovedl a prohrávali jsme 0:2. Až čtvrtou a pátou jsme srovnali na 2:2 a snad až ve 12. sérii jsme byli šťastnější, dali jsme branku a hosté trefili tyčku. Z těžkého utkání jsme vybojovali důležité dva body. Jsme za ně rádi a těšíme se na dalšího soupeře.

Jiří Kadlec (trenér SK Sršni Kutná Hora): Byl to těžký zápas. Před minulým kolem jsme měli s Hvězdou stejně bodů a věděl jsem, že nás čeká bruslivý soupeř, což se potvrdilo. Škoda, že se nám nepodařilo udržet vedení, když jsme dali gól na 3:2. Stejně tak škoda nájezdů. Vedli jsme 2:0 po třech nájezdech, ale bohužel jsme to nepotvrdili. Kdybychom jeden ze dvou dali, tak by bylo hotovo. Oni to takhle dokázali stáhnout a rozhodli. Je to škoda, ale bod je dobrý.

HC Slavoj Velké Popovice – HC Rakovník 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 23. Vacek, 36. Maňas (Cikánek), 53. Vacek (Formánek) – 31. Vyskočil (Hegenbart, Macháček), 44. Šíma (Hegenbart, Benda). Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. Rozhodčí: Procházka – Bejda, Buček.

Josef Prchal (vedoucí týmu HC Slavoj Velké Popovice): To byla reklama na hokej. Vynikající utkání z obou stran a všichni hráči na obou stranách zaslouží velkou pochvalu. Hrálo se v obrovském tempu, bojovalo se o každý kotouč a k vidění byly pohledné hokejové akce. To všechno podpořili velmi kvalitním výkonem oba brankáři. Proti velmi silnému soupeři jsme určitě rádi za tři body. Za zmínku také stojí fanoušci obou táborů, kteří po celý zápas neúnavně podporovali své hráče. Věřím, že na tento výkon navážeme i v dalších zápasech.

Petr Tatíček (trenér HC Rakovník): Byl to rychlý zápas s nepříznivým výsledkem pro nás, i když jsme měli víc brankových příležitostí. Výhodou Popovic asi bylo to, že mají abnormálně malé hřiště. Hra se přelévala, každý měl chvilku tlak, ale myslím, že jsme byli trošičku lepší. Bohužel ne v koncovce, soupeř měl v koncovce větší štěstí. Jinak to byl naprosto vyrovnaný zápas. Určitě jsme ztratili aspoň bod. Popovice spolu s Černošicemi určitě patří mezi nejlepší manšafty, se kterými jsme hráli. Byl to první zápas, který jsme prohráli v kompletnější sestavě, předtím jsme často byli oslabení. Všichni podali velmi dobrý výkon. Zklamala nás jen koncovka, potřebovali jsme trochu větší štěstí.

HC Benátky nad Jizerou B – HC Čáslav 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 20. Hošek (Horáček, Kulvejt) – 24. Melovič (Kulhánek), 26. Kulhánek (Sladký), 51. Zelený (Florian), 52. Grauer (Sladký, Ježek). Vyloučení: 8:9. Využití: 0:1. Rozhodčí: Jecelín – Holec, Košata.

Pavel Rohlík (trenér HC Čáslav): Do zápasu jsme šli s tím, že chceme hrát zodpovědně do obrany, protože poslední utkání se nám hrubě nepodařilo. Jsem rád, že to kluci pochopili a dobrou obrannou hrou, ve které jsme měli asi jen jedno nebo dvě okénka, jsme si počkali na naše šance. To je náš styl. Chtěl bych se ještě jednou omluvit divákům za utkání s Žabonosy a říct jim, že tohle už se pod mým vedením nikdy nebude opakovat. Byl to strašný zápas a byl jsem z toho hodně špatný, co jsme předvedli za výkon. Chtěl bych tím i pozvat diváky na nedělní zápas s Rakovníkem, což je jeden z favoritů soutěže. Pokud předvedeme výkon jako v Benátkách, tak máme šanci na úspěch.

SC Kolín B – SK Černošice 1:7 (0:1, 1:4, 0:2)

Branky a nahrávky: 31. Straka (Vaňkovský) – 12. Vladyka (Brejcha, Šalamoun), 26. Šalamoun (Malík), 34. Pulkrab (Šalamoun), 37. Pulkrab (Malík, Šalamoun), 37. Bláha, 51. Bláha (Vladyka), 60. Pulkrab (Šalamoun). Vyloučení: 5:4 + Brejcha (ČER) 10 min.. Využití: 0:0. Rozhodčí: Jaška – Borkovec, Doskočil.

Radek Smitka (trenér SC Kolín B): Gratulujeme soupeři k získaným bodům. Nenavázali jsme na výkon z předešlého týdne, proto soupeř bere po zásluze všechny body.

Karel Najman (trenér SK Černošice): Zápas se hrál ve vysokém tempu a šance byly na obou stranách. Po prvním vstřeleném gólu se hráči uklidnili a od poloviny utkání tým dominoval a skóre narůstalo k naší spokojenosti.

HK Lev Slaný – BK Mladá Boleslav B 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 18. Kulich (Vodička), 26. Čermák (Zilcher, Šimáček), 28. Vodička (Sekerka), 32. Dolejší (Borkovec, Novák), 46. Rendla (Kulich) – 36. Prokop (T. Kadeřábek, Uřidil), 52. Kerda (Hladík, T. Kadeřábek). Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Hrčka – Vlasjuk, Kazatel.

Stanislav Veselý (trenér HK Lev Slaný): Hostující tým se prezentoval důraznou, přímočarou hrou. V první třetině jsme měli opravdu málo času na to, abychom se dostali k naší kombinační hře. Přesto se nám povedlo jít do jednogólového vedení. Od druhé třetiny jsme byli hokejově lepším týmem a dali jsme tři góly. Za stavu 3:0 jsme prohráli buly ve středním pásmu, nezareagovali jsme na vývoj hry a soupeř snížil na 3:1. Ve třetí třetině jsme navýšili vedení a soupeř korigoval skóre z jednoznačného ofsajdu. V utkání jsme si vytvořili další brankové příležitosti, které jsme však neproměnili. Důležitým momentem bylo, že do třetí třetiny nastoupil do brány po dlouhodobém zranění Matoušek a prezentoval se kvalitním výkonem. To je před play-off velmi dobrá zpráva.