Rozhodně si představovali úplně jinou generálku, než tomu bylo ve středu na ledě Tábora. Příbramští sice zásluhou Bednaříka otevřeli skóre, ale pak se vezli. Přímo sešupem dolů a domácí se zastavili na čísle devět.

„Bohužel někdy máte dobrý den a někdy špatný. Nyní to vyšlo bohužel na ten špatný, a ještě s takto hrozivým výsledkem,“ smutnil Petr Svoboda. Příbram zkrátka v Táboře vybouchla a lepší, že si podobný debakl vybrala na konci přípravy, kdy za pár dní nad výsledkem každý jen mávne rukou.

Každopádně pár příčin, proč hráči Baníku prohráli na ledě jihočeského rivala tak vysoko, se přeci jen našlo. „Nespolupracovali jsme jako tým, nepomáhali si, jak v útočném, tak v obranném pásmu, a tak zkušený tým jako je Tábor, nás tvrdě trestal. Naštěstí to byla ještě příprava, která nám otevřela oči před začátkem sezóny,“ přiznal Svoboda jinak šéftrenér mládeže a stabilní hráč rezervního příbramského týmu.

Debakl Baníku neukončila závěrečná siréna po šedesáti minutách, ale překvapivě díra v ledu, kterou hráči našli při nástupu do třetí třetiny. Po vzájemně dohodě a vzhledem k blížícímu se startu sezony se všichni shodli na tomu, že bude lepší zápas předčasně ukončit.