Příbram v součtu s přípravou porazil Letňany čtyřikrát za sebou o gól. Nyní ale měli od začátku navrch hosté, které poslal už po 24 vteřinách hry do vedení Mrňa. Útočník Letců sehrál v zápase klíčovou roli, neboť si v zápase připsal po dvou gólech i asistencích.

Naději na domácí straně držel především Hasman, jenž měl zásluhu na všech třech gólech Baníku. Když už byl ale soupeři na dostřel, tak těsně před druhou přestávkou přišla další rána. „Touto brankou se utkání uklidnilo. Věděl jsem, že už vyhrajeme. Příbram je dobrá do útoku, což se nám podařilo celkem eliminovat až na pár výjimek, ze kterých padly branky,“ uvedl letňanský Pavel Mrňa.

Prezident příbramského klubu Petr Vinš.
Hlava utkání hvězd Vinš: Kdo přišel, nenudil se. Méně diváků? Minus, ne průšvih

Příbram tak po výhře nad Táborem další souboj se sousedem v tabulce prohrála. Zatímco Jihočeši jí utekly opět na rozdíl osmi bodů, tak o dalších devět pozadu jsou čtvrté Letňany. Nyní čeká Baník série čtyř venkovních zápasů a doma se opět představí až 17. února.

Příbram – Letňany 3:6 (1:3, 2:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 15. Hasman (L. Bednařík, Josefus), 23. Pinkas (Hasman, Zdeněk), 35. Hasman (Josefus) – 1. Mrňa (Korčák, Sklenář), 5. Š. Turek (Poppel, Arnošt), 15. Mrňa, 30. Arnošt (D. Němeček, Mrňa), 39. Korčák (Poul, Pšenička), 59. D. Němeček (Sklenář). Rozhodčí: Jílek – Tvrdík, Tuháček. Diváci: 630.

Příbram: Jiroušek (15. Šorf) – Zdeněk, Havlín, Rajgl, Jelínek, Krejčí, Saňa, Pešta, Patzelt – Josefus, Chlouba, Duchan – Gengel, Hasman, Mařík – Pětník, Furch, Vogeltanz – L. Bednařík, Pinkas.

Letňany: J. Němeček – Ducháč, Hamšík, L. Chalupa, Gurjevskij, Drtina, D. Němeček, Z. Fiala – Nedvěd, Poppel, Theimer – Arnošt, Š. Turek, Sklenář – Korčák, Mácha, Mrňa – Poul, Pšenička, Vacín – Labuzík.