Kladno nastoupí v Příbrami ve čtvrtek 5. srpna, kdy změří síly s Jihlavou, na jejíž úkor slavilo na jaře návrat do nejvyšší soutěže. Zápas se bude hrát jako součást takzvané „Předextraligové tour“. Během ní budou Rytíři hrát také 17. srpna v Berounu s Karlovými Vary, v obou případech ji doplní bohatý doprovodný program.

Na co se mohou diváci v Příbrami ve fanzoně těšit? Například na hokejovou střelnici, dovednostní disciplíny, skákací hrad, samozřejmě stánek s občerstvením a mnoho dalšího.

Dobrou zprávou pro fanoušky je, že na zatímco v Berounu je beznadějně vyprodáno, na příbramském zimním stadionu je ještě několik míst k mání. Lze si tak zakoupit vstupenku v síti enigoo, v cenové relaci 100 - 160 korun, případně se zapojit do soutěže o lístky na facebooku kladenských Rytířů, kde také najdete veškeré podrobnosti.

U vstupu na stadion bude nutné předložit negativní RT-PCR test (ne starší než sedm dní), případně negativní POC test (ne starší než 72 hodin), mezinárodní certifikát prokazující očkování nejméně 14 dní od absolvování druhé dávky očkování nebo laboratorně potvrzené prodělání onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.