Písní s názvem „Mezi svými" Václav zahájil koncert a hned po ní se mu dostal od diváků v zaplněném sále velký aplaus. Večer náledně pokračoval písničkou "Stín katedrál" a dalšími nesmrtelnými hity.

Program trval 110 minut, a byl rozdělen přestávkou, během které si Václav Neckář odpočinul a načerpal další síly a i nadále podával stoprocentní výkon nadšeným divákům. Po oficiálně poslední písničce obdržel, za aplausu ve stoje, Václav od organizátorů květinu a historickou fotografii symbolizující město Příbram. Na pódium přišly Václavovi pogratulovat i malé fanynky, od kterých obdržel další dárky.

Diváci v sále nepřestávali tleskat a tak následovaly přídavky. A to byla bomba! Prvním z přídavků byla jedna z nejznámějších písniček od pana Neckáře,"Půlnoční." Ani po té kapela neměla šanci odejít, a tak musely být přidány ještě dvě písničky, po kterých už ale koncert opravdu skončil.

Ovšem návštěvníci měli ještě jeden zážitek před sebou. Václav Neckář měl ve foyer připravené překvapení v podobě autogramiády. Zájem o podpis či fotografii této české legendy, byl obrovský. Lidé hodinu netrpělivě vyčkávali ve frontě, nakupovali víno s jeho fotografií, či plakáty. Václav Neckář vše ochotně a úsměvem na tváři podepisoval. ,,Vyprodali jsme zde v Příbrami všechny Václavovi suvenýry, a takový zájem o podpis jsem snad ještě neviděla. Příbramáci jsou skvělí," prozradila žena z Václavova týmu. Obrovský zájem dokazoval i fakt, že si Václav musel nechat přinést další podpisové karty, jelikož mu došly hned po několika minutách.
Ve zkratce se koncert povedl na výbornou. Václav Neckář je skvělý muž i zpěvák, a pevně věříme, že se do Příbrami ještě někdy rád vrátí. Kristýna Řondíková