Návštěvník si vstupenku vytiskne doma a nebude pro ni muset nikam cestovat.

Tímto krokem se vyjde vstříc hlavně mimopříbramským divákům, kteří nebudou muset plánovat cestu, aby si zakoupili lístek. Rezervace vstupenek bude fungovat na bázi internetového obchodu. Na stránkách divadla si najdete sekci vstupenky a zde bude popsáno, jak postupovat. Cena vstupenek se strhne z kreditní karty a vstupenku si doma vytisknete.

„Přechod na zakoupení vstupenek přes internet bude postupný, ale věříme, že si na to lidé brzy zvyknou. Dokonce si dokáži představit, že tento prodej bude v budoucnu většinový,“ uvedla Anna Čiperová z příbramského divadla. Tento prodej není běžný ve všech divadlech. To příbramské si vzalo inspiraci v Divadle Y.

Před zahájením online prodeje bylo školení všech zaměstnanců obchodního oddělení, aby se předešlo možným komplikacím. Anny Čiperové jsme se zeptali, jakou cestou si doposud diváci vstupenky pořizovali. „Nejméně využívaný je prodej v portálech ticketportal. Nyní tedy namísto toho zkusíme evstupenky. Hojně využívaná jsou prodejní místa – Infocentrum v Zámečku a v Knihovně Jany Drdy a samozřejmě prodej v divadle.“