V režii Romana Štolpy vytvářejí hlavní role Jana Paulová a Pavel Zedníček. „Z Příbrami si vždycky odvážíme jen ty nejlepší zážitky. Doufám, že totéž říkají diváci po návštěvě inscenací Divadla Kalich. Rádi se sem jedeme „pochlubit" s každou nově nastudovanou hrou. Je znát, že tu lidé jsou zvyklí chodit do divadla a jeho návštěvu si umějí užít," vyznal se tiskový mluvčí Divadla Kalich Jaroslav Panenka.

Hra Bez předsudků je velký hit dvojice Paulová - Zedníček. Divadlo ji uvádí už dvanáct let a pořád se setkává s velkým úspěchem. Nadšený z ní byl například i Zdeněk Troška, který ji dokonce zfilmoval a jeho verzi odvysílala televize Nova. Také oba herci ji řadí mezi svá nejoblíbenější představení.
A čím si takový úspěch Jaroslav Panenka vysvětlujete? „Komedie Bez předsudků každého odzbrojí přesně odpozorovanými a trefně pojmenovanými detaily z partnerského života. Známe to všichni a stará pravda říká, že lidi se rádi jdou do divadla zasmát sami sobě. Je to rozhodně lepší, než vysedávat u psychologa. Hra Bez předsudků si skutečně nebere servítky." Karel Souček