Společenské centrum ožije v sobotu hasičským bálem
Rožmitál pod Třemšínem – Dnes se v rožmitálském společenském centru koná hasičský ples, který tradičně pořádá Sbor dobrovolných hasičů Starý Rožmitál. Začátek je ve 20 hodin a hrát k tanci a poslechu bude hudební skupina Signál. Samozřejmostí je také bohatá tombola. O týden později hasiče vystřídají fotbalisté se svým 11. fotbalovým plesem, který připravují na 17. února rovněž od 20 hodin. O zábavu se bude starat se svým repertoárem hudební skupina Hračky. Ani fotbalisté se nenechají zahanbit a chystají bohatou tombolu.

Muzikál v režii princezny
Příbram – Pohádkový muzikál Ať žijí strašidla uvede pražské Metropolitní divadlo na velké scéně v neděli 11. února od 15 hodin. Do strašidelného zámku se před bouřkou schová Hermínka, která zůstala na světě sama. Setkání se strašidly jí přinese do života radost, domov a naději. Netuší, že chamtivý starosta se chystá strašidelný zámek zbourat a vyhnat jejich obyvatele. V režii Dany Bartůňkové, známé z pohádky S čerty nejdou žerty, kde hrála zlomyslnou princeznu Angelínu, se představí například Daniel Koťan, Milena Soukupová a další.

Týden bruslení v Dobříši
Dobříš – Město přichystalo 2. ročník akce „Týden bruslení“, v jehož rámci se uskuteční výuka bruslení pro děti MŠ a ZŠ z Dobříše a okolí, a to v termínu od 12. do 16. února. Děti budou dopoledne na zimním stadionu vyučovat dva profesionální trenéři z Veřejné sportovní akademie. Celá výuka bude pro školy zdarma a pro děti bude připravený teplý čaj. Nezbytností jsou ochranné pomůcky, jako jsou helma a rukavice. Na akci v sobotu 17. února na zimním stadionu od půl desáté dopoledne naváže exhibiční zápas mezi HC Dobříš – HC Slavoj Zbraslav. V neděli je pak připravený od čtrnácti do šestnácti hodin karneval na ledě.