S jakým repertoárem do Sedlčan přijedete?

Je to program muzikálový, pro fandy tohoto žánru takové ty srdeční záležitosti jako Cats, Bídníci, Fantom opery nebo český Dracula. Jen namátkou, zazní hity Vím, že jsi se mnou (Dracula), Touhle ulicí (My Fair Lady), Píseň samotářky (Bídníci), Jsi víc nebo míň (Jesus Christ Superstar), Tereza (Kdyby tisíc klarinetů), S čertem si hrát (Divotvorný hrnec) nebo Sandy (Pomáda). Mám ten repertoár rád.

Už jste na Sedlčansku někdy vystupoval?

Na Sedlčansku to bude moje premiéra. Na koncert se moc těším, protože rád poznávám nová místa. Zpívám všude možně po republice a vždycky mě baví jezdit do míst, kde jsem ještě nebyl. Jsem zvědavý, jaké přijde publikum a vůbec na město. Doufám, že bude čas přijet dřív a Sedlčany si prohlédnout.

V jakých divadlech v současné době vystupujete?

Tuto sezonu mi běží inscenace v divadlech v Plzni, kde uvádíme muzikál Spamalot, v Liberci mě mohou diváci vidět jako Josefínu v Někdo to rád horké, ale většinu představení nyní odehraji v pražském divadle Kalich. Zde vystupuji v muzikálech Touha, Johanka z Arku, Jack Rozparovač a v nejnovějším Robinu Hoodovi.

Myslíte, že vám vítězství v reality show Robin Hood profesně něco přineslo?

Určitě ano. Po SuperStar jsem byl rozhodnutý, že něco podobného už absolvovat nechci, ale nikdy neříkej nikdy. Robina jsem bral jinak. Byl to konkurz na roli, o kterou jsem stál. A zároveň jsem si uvědomoval, že zde mohu představit svou práci. Jednalo se o disciplíny, kterým se věnuji a snažím se je dělat dobře. Chtěl jsem se dobře prezentovat a snad se mi to povedlo. Navíc pak následovala krásná práce na zajímavé roli a s velmi dobrým režisérem. To je vždycky skvělý profesní krok a škola.

Do Sedlčan přijedete také s Míšou Noskovou. Jak byste ji charakterizoval jako zpěvačku a jako člověka?

Těžko říct. Zpíváme spolu čtyři roky, takže Míšu znám poměrně dlouho a hodně se za tu dobu měnila. Je to rozhodně velmi talentovaná zpěvačka a profesionál. Neustále se snaží na sobě pracovat a tak to má být. A jako člověk? Svůj život hodně podřizuje práci. Je ctižádostivá a cílevědomá. Dnes už spolu nevystupujeme tak často jako dřív, ale pokaždé si s ní rád zazpívám.

Karel Souček