Letošní promítání, na něž Ševr zve velké i malé diváky, začne 22. července. Tento den – jde o pátek – bude od 21:30 k vidění film Zátopek představující příběh legendárního běžce, přičemž v titulní roli exceluje Václav Neužil mladší.

Vítězka soutěže Hana Karasová.
Příbramáci soutěžili o nejlepší palačinku. Vítězka vsadila na slanou variantu

Program Letního kina.Zdroj: MKC PříbramV tomto měsíci se má promítat ještě dvakrát, a to opět ve stejném čase od 21:30: 27. července bude k vidění sportovní komedie Vyšehrad: Fylm v hlavní roli s Jakubem Štáfkem, který byl současně spoluscenáristou a spolurežisérem, a na 29. července se chystá akční Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství – snímek ze série amerických filmů natočených na motivy komiksů, který otvírá brány do paralelních světů. Na 3. srpna se taktéž od 21:30 připravuje letošní finále v podobě dětské akční komedie USA Ježek Sonic 2 vycházející z videoher o superrychlém modrém ježkovi, jenž bodlinami útočí na nepřátele všeho druhu a za nejrozmanitějších situací.

Filmy, které patří k novinkám, byly podle Ševrových slov vybírány tak, aby si na své přišly všechny věkové kategorie. „Myslím, že se nám to opravdu povedlo. Přijďte se i vy podívat do našeho letního kina a užít si atmosféru inspirativního místa v přírodním areálu Nového rybníka,“ obrací se k veřejností vedoucí Městského kulturního centra Příbram. „Nebudete litovat,“ přidává k pozvánce i slib.