Koncertujete raději v menších klubech, kde je intimnější atmosféra, nebo naopak před velkým publikem, jehož reakce je masová?

Obojí je zajímavé. Vždy záleží, jací lidé na koncertě jsou. Zažili jsme jeden z nejpodivnějších koncertů v Kopřivnici před skupinou Kabát, kde bylo 42 000 studených čumáků, a nedali nám nic. Třeba v Trutnově na festivale dávají lidé nejvíc. Obecně je to ale v malém klubu většinou vždycky vřelejší.

Spolu s M.B. přijede také skupina Peneři Strýčka Homeboye. Přiblížili byste, jak došlo ke spojení těchto dvou „legendárních“ kapel?

Tohle je nejvíc věc Romana (Roman Holý je člen Monkey Business). Ten je ve velkém „pivním styku“ s Vladimírem (Vladimír 518 je jedním z členů skupiny PSH), a tak to upekli.

Jak bude vypadat samotná show? Budete se prolínat nebo nejdříve odehraje koncert jeden a pak druhý?

Nechte se překvapit. Bude to každopádně show, jak se patří a sluší na „legendární kapely“. Budeme se snažit nenechat lidi ty dvě hodiny vydechnout.

Jaký je vztah kapely k hip-hopu?

Myslím, že máme všichni raději oldschool. Tone Loc, Run DMC, Beastie Boys a podobně. Tyto kapely ctily mnohem víc funkové kořeny, ze kterých hip-hop vyšel. Navíc, když to začalo, byl to underground, nebyl to komerční mainstream, kde se to všechno většinou pokazí a přestane být zajímavé.

Na jednom z koncertů, v naprosto vyprodaném Junior klubu v Příbrami, vládla opravdu pekelná atmosféra. Nyní budete vystupovat v estrádním sále KD Příbram. V čem bude jiná?

Atmosféra bude taková, jaká je v kulturáku. Možná trošku víc estrádní.

Bude večer vedený v nějakém stylu? Vím, že si s performacemi a obleky doslova vyhrajete. Můžou se Příbramáci těšit na něco speciálního?

Uvidíme. Možná to bude freestyle, možná bude nějaká koncepce. Každopádně, když lezeš na prkna, co neznamenají svět, je dobré vypadat trochu jinak než lidi, co na tebe koukají pod pódiem.

Uslyší fanoušci staré pecky nebo půjde o nové a společné věci?

Bude to taková vonička písní starších i novějších, které určitě potěší srdéčka chlapců a panen.