Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vyberte nejoblíbenější muzikanty středních Čech

Střední Čechy /HUDEBNÍ ANKETA/ - Okresní anketa Muzikant roku 2009 je minulostí. Ovšem pozor! Nyní má tahle úspěšná anketa pokračování. Hledáme nejoblíbenější interprety v celém Středočeském kraji. Uzávěrka hlasování bude 7. května o půlnoci.

16.4.2010 2
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: archiv Deníku

Zastoupení v krajské anketě mají na základě okresních výsledků všechny regiony: Benešovsko, Berounsko, Mělnicko, Mladoboleslavsko, Nymbursko, Kladensko, Kolínsko, Kutnohorsko, Příbramsko a Rakovnicko.


A kdo je, či kdo bude, nejlepší v celém kraji? Nikdo. Takový přece neexistuje. My spolu s vámi hledáme toho nejoblíbenějšího.

Systém hlasování jsme určili stejný, jako v případě okresních kol. Pro konečné pořadí bude nutné získat co nejlepší umístění jak na kuponech otisknutých v denících, tak v internetovém hlasování.

Pozor! Hlasovat lze i na internetu všech středočeských Deníků (Benešovský deník, Berounský deník, Boleslavský deník, Kladenský deník, Kolínský deník, Kutnohorský deník, Mělnický deník, Nymburský deník, Příbramský deník, Rakovnický deník) na adrese www.XYZ.cz (XYZ = název deníku).


Pravidla hlasování

V tištěním kuponu (pouze originální kupony) je povinností zaškrtnout v každé ze tří kategorií VŽDY 5 interpretů (zakroužkujte čísla u interpreta). Každý z označených interpretů získá po jednom bodu. Pokud bude zaškrtnut jiný počet interpretů, kupon nebude zařazen do sčítání. Zároveň vyplňte kontaktní informace. Ze všech došlých kuponů vylosujeme deset čtenářů, kteří od nás obdrží věcné ceny.

Na internetu hlasujte vždy pro jednoho interpreta v každé kategorii. Hlasovat lze každou hodinu z jedné IP adresy.

Po ukončení hlasování sečteme zvláště hlasy v tištěném deníku a zvláště hlasy na internetu, a to ve všech okresech. Ze součtu hlasů nám vzejdou dvě pořadí - jedno z Deníku, druhé z internetu. Součet pořadí pak určí konečné umístění.

Čím nižší součet umístění daný interpret získá, tím na tom bude pochopitelně lépe. Ideální stav je tedy, aby interpret zvítězil jak v „papírovém“ deníku, tak na internetu. V tom případě má součet hlasů 2 a nemůže být předstižen. Pokud bude mít více interpretů stejný součet umístění, pak o pořadí rozhodne umístění v „papírovém“ hlasování.

Sloupek Jiřího Macka: Nota sem, nota tam

Desítky. Stovky. Tisíce. Tolik jich je. Je to jeden národ. Hudebníci a jejich fanoušci.

V každém regionu jich jsou davy. Jedni stojí na podiu a rozdávají radost. Druzí jsou pod podiem a tu radost vstřebávají. A naopak dávají energii těm nahoře. Je to kolotoč, který nelze zastavit.

Je to krásný kolotoč, ve kterém se točí i středočeské Deníky. Kolotoč, který si zaslouží naši pozornost.
Když se rozjela anketa Muzikant roku Benešovska, Berounska, Kladenska, Kolínska, Kutnohorska, Mělnicka, Mladoboleslavska, Nymburska, Příbramska a Rakovnicka, netušili jsme, jaký zájem vyvolá. Bylo to často až neskutečné, jak jste se do hlasování zapojili. Hlasy, debaty, diskuse.

A my jsme zjistili, že jsme zvolili správnou notu. Takovou, na které lze společně plout dnešním světem. Světem, který na nás vydává neskutečné množství zvuků. A mnohdy ty, o kterých nyní píšu, ani nevnímáme.

Tahle anketa má za cíl tuhle notu tlačit do popředí. Abychom si všichni v jejím závěru potřásli rukou a na rozloučenou si řekli: Bylo to fajn.
Nebo to nebude na rozloučenou? Raději bych byl, aby se loučení změnilo v setkání. Setkání navždy. Setkání hudebníků, muzikantů, fanoušků, čtenářůl a naší redakce.

My s vámi, vy zase s námi. Co říkáte na tuhle notu? Poplujme na ni společně…

Jiří Macek, šéfredaktor středočeských Deníků
16.4.2010 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Okresní soutěže: Milín jasně potvrdil první místo

Ilustrační foto

Dobříš nepřekvapila, Sedlčany po dramatu udržely druhé místo

Členové veterán klubu udělali dobrý skutek

Sedlčany /FOTOGALERIE/ – Na letos poslední motoristické a všeobecné burze bylo možné v neděli 15. října v areálu Sedlčanské kotliny objevit užitečné i velmi kuriozní předměty a získat doslova za pár korun například brusle, povijan na miminko, broušené mísy, paroží, staré oprýskané pokličky na hrnce, krejčovskou pannu, součástky ke kolu, motocyklu, automobilu. Burza byla šestá v pořadí a o to více se těšila zájmu kupujících i prodávajících.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Kandidátní listina bez žen? Ve středních Čechách mohou voliči najít jedinou

Střední Čechy – O křesla v Poslanecké sněmovně se ve Středočeském kraji celkem – na všech 26 kandidátních listinách, které nyní voliči nacházejí ve svých poštovních stránkách – uchází 754 kandidátů, jejichž průměrný věk dosahuje 46,4 roku. Z nich je 210 žen (tedy 27,85 procenta). V jejich případě činí průměrný věk 47,1 roku.

Tochovické gólové hody skončily dramatickou penaltovou tečkou

Tochovice – O tomto víkendu zavítal do Tochovic v rámci střetnutí Sport Invest I.A třídy skupiny A tým Komárova. Trenér domácího týmu Ladislav Černý mohl v tomto utkání využít služeb zkušených hráčů z vyšších soutěží a tak se v základní sestavě objevili mimo jiných tak Daniel Huňa nebo Matěj Štochl. Utkání nabídlo strhující průběh, ve kterém se skóre přelévalo z jedné strany na druhou a o výsledku musely nakonec rozhodnout až pokutové kopy.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení