Během odpoledne, od 14 do 17 hodin, se v prostorách 3. základní školy uskuteční jarmark se stánky nabízejícími výrobky žáků. „Atmosféru nám zpříjemní jedna z nejnadějnějších příbramských kapel The Schunky, jejíž alma mater je ZUŠ Antonína Dvořáka. V kostele sv. Vojtěcha vystoupí soubor Krásky,“ upozornil Ševr. The Schunky zahrají od 15.15 hodin, Krásky budou zívat od 16 hodin.

Pozvánka na program druhé adventní neděle, takzvaná bronzové, na Březových Horách v Příbrami.Pozvánka na program druhé adventní neděle, takzvaná bronzové, na Březových Horách v Příbrami.Zdroj: MKC PříbramŠevr připomíná, že jde o ženský pěvecký sbor založený v roce 2012, kdy se v něm sešly sólistky a bývalé členky Příbramského dětského sboru, který tehdy vedl sbormistr Antonín Vepřek. „Se svým osobitým programem vystoupí také charismatický písničkář Petr Vašina za doprovodu Míši Mádlové,“ informoval dále Ševr o programu, který začne od 17 hodin. Odkazuje rovněž na webovou adresu vanoce.pribram.eu, kde lze najít podrobnosti o kulturní nabídce pro celé adventní období.

„Odpočiňte si od předvánočního shonu, přijďte si poslechnout pěknou muziku a udělat si dobrou náladu,“ zve Ševr na příbramské adventní slavnosti. S tím, že tentokrát se centrem dění stane březohorské náměstí J. A. Alise, jemuž dominuje kostel sv. Vojtěcha. „Vytvoří pěknou předvánoční atmosféru; jarmark a občerstvení budou návštěvníkům k dispozici,“ upozornil.

V Příbrami začal s rozsvícením vánočního stromu adventní čas.
Plné náměstí v Příbrami vidělo zahájení adventu a koncert Anety Langerové