Jedná se o příběh čtyř žen, které společně bydlí v jednom bytě a z nejrůznějších důvodů potřebují sehnat muže. Jedna například jako model pro svůj obraz, další jako podnájemníka a podobně. Podají si proto každá inzerát, který ale napíší zkratkou, což vyvolá řadu nedorozumění a komických situací, neboť každé se sice nějaký muž ozve, ale přijde jiný, než ten kterého očekávala.

Podle reakcí publika, mezi kterým nechyběla ani dobříšská starostka Jana Vlnasová, se souboru volba textu vydařila i volba jednotlivých hereckých představitelů byla dobrá. Někteří diváci si sice trochu stěžovali na pomalý a zdlouhavý rozjezd celého děje, což by pro příště zřejmě vyřešil větší dramaturgický zásah, ale postupně i oni propukali v salvy smíchu.

Další drobnou vadou na kráse celého představení bylo, že je součástí Májových slavností, a tak zhruba polovinu prvního dějství hru narušoval hluk z pouťových atrakcí ze sousedního náměstí.

Zájem o premiéru byl takový, že kapacita sálu nestačila a lidé postávali a seděli, kde se dalo, což také nebylo úplně neštastnější volbou. Někteří diváci si tak stěžovali, že špatně vidí na jeviště a podobně. Příště by možná bylo lepší uvést hru ve dvou dnech, kdy by se diváci nemačkali tolik v hledišti.

Kdo hru neviděl, bude mít ještě šanci na podzim, kdy se dobříšští ochotníci rozhodli uspořádat malý třídenní festival, což je novinka letošního ročníku.

Veronika Bonková