„Díky rozloze kulturního domu jde vlastně o největší ples v regionu. Večer se totiž bude odehrávat nejen v Estrádním sále, ale také v divadelním foyer, kde vystoupí jazzová kapela Sunday Afternoon´s Jazzman, a také s klubem, který bude patřit kapele Los Rumberos. Otevřeno bude rovněž velké jeviště. Zde nabídneme půlnoční program,“ přiblížila zástupkyně ředitele Divadla A. Dvořáka Příbram Anna Čiperová.

Kapela Pepeto už osm let vévodí hlavní scéně a moderování se ujme herec Václav Rašilov, kterému bude sekundovat inspicientka příbramského divadla Anna Šmídová. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení tanečního klubu Astra Praha a jako host zazpívá Yvetta Blanarovičová.

Výroba a zdobení svíček v Hornickém muzeu Příbram.
Obrazem: Příbramské muzeum na Hromnice naučí zájemce vyrábět svíčky

Na hlavní divadelní scéně se návštěvníci mohou těšit na zajímavou divadelní produkci. „Když jsme na Velké scéně s programem začínali, tak jsme si nebyli jistí, jestli se to ujme, jak budou lidé roztančení. Má to ale velký úspěch a hlediště se vždy zaplnilo. Letos nabídneme autorské představení ve stylu taneční grotesky. Vystoupí Originální Pražský Synkopický Orchestr a o nevšední zážitek se postará Originální pohybové divadlo Lindo, hop!,“ doplnila Čiperová.

Slosovatelné vstupenky mohou vyhrát hlavní cenu, kterou je 10 tisíc korun na zájezd. Lístků už ale moc nebývá. Je jich už něco kolem dvaceti.