Pro fanoušky si Bon Pari připravili zhruba dvě desítky největších hitů za celou dobu své kariéry. „Kromě těch nejznámějších hitů jako Kovové tyče, Vašku, nepij pivo, Jsi líná, Kosmonaut a dalších jsme nazkoušeli i zhruba desítku dalších našich písniček, které jsme ale v posledních letech nehráli jako je Kšanda, Velocipéd, Jede pán na koni a podobně,“ zve na páteční koncert klávesista Luboš Zelner.

Páteční Deník s TV magazínem.

Kapela se vrací ve složení, ve kterém ji publikum zná z druhé poloviny 80. let, tedy na bicí hraje a zpívá Petr David, na kytaru se zpěvem má Vlasta Franěk, klávesy, dechové nástroje a zpěv obstará Luboš Zelner a jedinou změnou je pozice hlavního zpěváka, kde frontmana Bon Parů Jana Suka, který bohužel před deseti lety zemřel, nahradil Marek Halamíček.

„Po Honzově smrti se objevily názory, že jeho odchodem Bon Pari zanikají, tak si myslím že se nám podařilo fanoušky přesvědčit o tom, že ta kapela je schopná jít dál svou cestou a že Marek dokázal Honzu plnohodnotně nahradit,“ dodal Luboš Zelner.