Příbramsko – Již tuto sobotu ovládnou masopustní průvody některé obce. Zítra se konají masopusty v Milíně a Svojšicích. Ve Svojšicích se masopust obnovil v loňském roce. V Milíně vypukne v 15 hodin a místo a trasa průvodu nejsou zatím známé, tak jak je tomu v Milíně tradicí. Všichni obyvatelé dostanou až těsně před masopustem do schránky pozvánku s potřebnými údaji. Obyvatele Věšína, Vševil a Jelenců čeká masopust také zítra.

Příbram – Milovníci folkové a country hudby, ale i jiných zajímavých žánrů mohou zajít v sobotu na jeviště Malé scény příbramského divadla, kde je v sobotu 33. Příbramský huntík Zdeňka Hejkrlíka. První kapela začne hrát ve 13 hodin, poslední pak až v 19 hodin.

Rožmitál – V sobotu od 14 hodin se koná ve Společenském centru v Rožmitále pod Třemšínem dětský karneval. Ve stejný den od 20 hodin se budou konat už 13. rožmitálské šibřinky, tentokrát na téma Umění – svět hudby, tance, divadla, filmu, literatury a výtvarného umění. Akce pořádá Základní umělecká škola Jakuba Jana Ryby.

Stará Huť – V sobotu od 19.30 v Kulturním domě Stará Huť začíná Živnostenský ples živnostníků, firem a jejich přátel a známých. Večerem vás provede taneční mistr Jiří Dohnal a kapela Čejka band. Dále se můžete těšit na slosovatelné vstupné o hodnotné ceny a občerstvení ve formě rautu zdarma.

Pokud nenajdete v tomto seznamu akci, která se u vás koná o nadcházejícím víkendu, dejte nám vědět. Nemůžeme mít přehled o všech akcích, které se dějí v regionu a ani nemůžeme listovat všemi weby. Napište nám na redakce.pribramsky@denik.cz, napište do předmětu Tip na víkend a my jej zveřejníme.