Skupina Fragile čítá osm špičkových slovenských zpěváků a zpěvaček. Ti se slavným zpěvákem secvičili nejznámější Müllerovy hity (Po schodoch, Milovanie v daždi, Cigaretke na dva ťahy, Štěstí je krásná věc) a na CD a turné je prezentují v nových úpravách, a to bez použití jediného nástroje.

„Oslovil jsem Braňa Kostku z Fragile, který řekl 'ano'. Upřímně se přiznám, že tak těžkou práci jsem za třicet let mojí kariéry ještě nezažil. Představoval jsem si to jednodušší a lehčí. Je to těžká, velmi těžká práce. Zpívat s hlasy znamená, že v písních nejsou žádná kytarová ani jiná sóla," vysvětluje Müller.

Výběr písní nechal Richard na Kostkovi. „On se v tom úplně jinak orientuje. Skladba, která se mi zdá dobrá, se nemusí hodit na tento způsob interpretace. Ale v podstatě jsme se shodli. V zásadě v mém repertoáru mám štěstí, že nemám skladbu, kterou bych nechtěl prezentovat," vysvětluje proces výběru skladeb sám zpěvák.

I když se Müller rozhodl pořídit svoji nahrávku Hlasy bez jediného nástroje, přesto na albu i koncertech zní plnohodnotná kapela včetně dechů a perkusí.
Členové Fragile totiž dokáží pomocí hlasů a ústy vytvořených zvuků neskutečné věci. Imitace nástrojů je natolik věrná, že občas je od skutečných instrumentů k nerozeznání.

A tak je Müllerův charismatický zpěv obklopen zvukem kláves, perkusí nebo kytary a hlavně různě vrstvenými vokály členů Fragile. Občas jen v pozadí dotvářejí atmosféru a vyznění písně, většinou jsou ale rovnocennými partnery sólového zpěváka a v některých pasážích dokonce přebírají iniciativu.
Nedávno vydaná deska Hlasy zní skvěle a na koncertech upravené Müllerovy šlágry prý ještě lépe. Návštěvníci příbramského koncertu se mají rozhodně na co těšit. Karel Souček