Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: BŘEZNICE

V Březnici zabodovalo nové hnutí Společně pro Březnici, strana ODS propadla

Březnice /KOMUNÁLNÍ VOLBY 2014/ – Volby v Březnici přinesly zajímavé výsledky. A to i přesto, že účast se příliš nelišila od celorepublikového průměru. V Březnici zamířilo se svými hlasy k volebním urnám zhruba 40 procent voličů.

Jezdci se na Buky cupu nebáli ani skoků přes autobus

Březnice - Kola, adrenalin a více než padesát jezdců. Takový byl další ročník závodu na horských kolech Buky cup. Ten se konal v Pročevilech už podesáté. A bylo rozhodně na co se koukat.

Březnické nejvíc potrápilo nepohodlí při opravě náměstí

Březnice – Uplynulé volební období v Březnici, to je čtyřicítka významných akcí. První místo si zřejmě zaslouží první etapa opravy náměstí, přestože si vysloužila spoustu diskuzí mezi obyvateli.

Oprava školek a stavba hřiště v Březnici stála deset milionů

Březnice - Děti z březnických mateřinek vybíjí po prázdninách svou energii na nových prolézačkách. Hřiště mezi školkami totiž razantně změnilo svůj vzhled. Nechybí samozřejmě houpačky, prolézačky či skluzavky a pískoviště. 

Konvent v Březnici v sobotu oživí potulní loutkáři

Březnice /TIP NA VÝLET/– Již popáté bude v sobotu 23. srpna patřit březnický konvent loutkovému divadlu. Akce s názvem Konvent plný loutek začíná ve 13 hodin a vystoupí zde divadlo Já to jsem Víti Marčíka mladšího a Petr Hroch Binder. V 18 hodin bude následovat koncert rockové skupiny Nástroj snahy.

Oldřich Rejman: Vyjet z vody na wakeboardu chce grif, obloučky jsou pak sranda

Březnice – Adrenalinovým sportům se třiatřicetiletý Oldřich Rejman věnuje od dětství. V deseti letech začal s windsurfingem a postupně přidal další adrenalinové sporty jako je skateboarding, snowboarding a v posledních třech letech také wakebording a kiteboarding. Tento víkend navíc v Březnici pořádá ve spolupráci s partou lidí ze sdružení All-boards Wake a BMX party, kde si kdokoliv může adrenalinové sporty zdarma vyzkoušet.

Víkend bude v Březnici plný adrenalinu, jezdit budou i na wakeboardu

Březnice /ADRENALINOVÝ DENÍK/ – Bez adrenalinu si svůj život snad ani neumí představit. Extrémním sportům se totiž třiatřicetiletý Oldřich Rejman z Březnice věnuje od dětství. V deseti letech začal s windsurfingem a jeho záliba v jízdě na prknech rostla. Postupně tak propadl skateboardingu i snowboardingu. V něm se zdokonalil natolik, že získal instruktorské oprávnění.

Tělocvična pro judisty? I tak by mohla posloužit sokolovna

Březnice – Sokolovna v Březnici – dříve místo kulturního i sportovního dění. Nyní ale chátrá. Přesto neupadá v zapomnění. Stále totiž existuje několik nadšenců, kterým osud budovy není lhostejný. Pořád v něm totiž vidí potenciál k využití.

Mladým v Březnici schází pořádné hřiště. Možná bude

Březnice – Ještě několik dní a nové hřiště mezi březnickými mateřinkami bude hotové. Město do něj navíc investuje půl milionu, dalších pět milionů pak zaplatí s pomocí dotace.

Dobrovolní hasiči z Bubovic zachraňují už devadesát let

Příbram – Dobrovolní hasiči z Bubovic slaví jubileum. Zachraňovat životy a majetek vyjíždí dokonce už devadesát let. A takové jubileum si zasloužilo oslavu.V sobotu se proto opět oblékli do hasičského a změřili síly s dalšími dobrovolnými hasiči z okolí.

V Březnici staví dětem lesní hřiště

Březnice – Bagry a areál plný dělníků. Tak to nyní vypadá 
v okolí mateřských škol 
v Březnici. Pro děti tady totiž už od konce dubna staví nové hřiště.

V Březnici se dočkali opravy chodníků

Březnice – V Březnici se konečně dočkali. Chodníky směrem z nádraží k městu už nebudou plné výmolů. Poslední etapa opravy je u konce.

Ze střechy březnického pivovaru zmizely cenné sochy, čeká je rekonstrukce

Březnice – Ze střechy březnického pivovaru zmizely cenné sochy. Čeká je totiž náročná oprava.

Synagoga se otevře veřejnosti po dlouhých šedesáti letech

Březnice – Více než šedesát let čekali v Březnici na znovuotevření zdejší synagogy. Konečně se dočkají. Otevře se totiž už tuto sobotu.Židovskou památku bylo nutné vzhledem k jejímu chátrajícímu stavu opravit, to trvalo více než dvacet let.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení