K ranní nehodě došlo v půl deváté na hlavním tahu I/18 u obce Dublovice; konkrétně na silničním kilometru 36,73. A policisté by uvítali svědectví, které by pomohlo určit i to, kdo vlastně boural, plyne ze slov jejich mluvčí Moniky Schindlové. „Nezjištěný řidič, který jel s vozem značky Ford Mustang ve směru na Příbram, sjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do svodidel. Poté vjel do náletových dřevin, automobil uzamkl a z místa odešel,“ shrnula policistka informace, jež jsou zatím k dispozici k bouračce, jež rozhodně nebyla banální: vzniklá škoda je totiž vyčíslena na 120 tisíc korun. „Policisté žádají svědky, kteří by pomohli objasnit, za jakých okolností k nehodě došlo, aby se ozvali na telefonní číslo 974 879 251 (503) nebo na linku 158,“ uvedla Schindlová.

Svědectví nebo záznamy z palubní kamery by policisté uvítali také k nehodě, jež se ve stejný den odehrála v Příbrami na zdabořském kruhovém objezdu. Bylo to v 15.30 a podle slov Schindlové „došlo ke střetu pravé zadní části osobního vozidla značky Citroën C4 a 64leté cyklistky“. „Cyklistka jela z Brodské do Rovné ulice. Třiatřicetiletá řidička jela ve směru od Brodské do Školní ulice,“ upřesnila mluvčí.

Hledá se také neznámý řidič, z jehož auta u Dobříše odlétl solární panel, který poškodil protijedoucí Škodu Octavia. O druhém autě, které bylo na místě události – k incidentu došlo sobotu 5. června v 10.55 hodin na kilometru 1,62 silnice II/119 – se toho však ví podstatně méně. Byl to malý nákladní automobil, snad šlo o dodávku bílé barvy, od jehož zadní části odlétl rámový solární panel, který narazil do škodovky. „Způsobená škoda byla vyčíslena na 15 tisíc korun,“ uvedla Schindlová. I v tomto případě může každý, kdo má k případu co říci, využít stejné kontakty: telefonní číslo 974 879 251 (503) nebo na linku 158.