Jiná nehoda s těžkým zraněním se stala 13. června u Sedlčan. „S těžkým zraněním byl přepraven vrtulníkem do Prahy 63letý šofér. Do jeho vozidla nabourala 39letá žena jedoucí po silnici I/18 u Sedlčan. Zřejmě se plně nevěnovala řízení a přejela do protisměru.

Z automobilů museli účastníky nehody vyprostit přivolaní hasiči. Mnohačetné zlomeniny utrpěla i řidička, která karambol zavinila a její spolujezdec sedící na zadním sedadle," uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

Další havárie se odehrála následující den navečer v katastru obce Příbram. Řidič seatu jel přes křižovatku ve směru Háje – Jerusalem a nerespektoval značku Stůj, dej přednost v jízdě. Vjel do jízdní dráhy motocyklu jedoucímu po hlavní komunikaci. „Pětadvacetiletý motocyklista měl vážná zranění a letecká služba jej transportovala do nemocnice," dodala policistka.

Vrtulník musel povolán i k nehodě 17. června u Vysokého Chlumce, kde řidička osobáku vjela do protisměru a narazila do protijedoucí motorky. Motocyklista a spolujezdec utrpěli těžká zranění a byli letecky převezeni do Prahy. Žena skončila s lehkým zraněním v nemocnici.

V neděli letěl na Příbramsko znovu vrtulník, když ráno u Nové Vsi pod Pleší sedmatřicetiletý motocyklista najel na krajnici a poté narazil do stromu.