Jednatřicetiletý motorista nedal na křižovatce přednost v jízdě osobnímu vozidlu, které jelo na hlavní silnici. Jeho řidič jel po komunikaci I/4 a odbočoval doprava na silnici I/66 směrem na Příbram.

Při střetu byl vůz odražen vpravo mimo vozovku, kde narazil do betonového obrubníku a svodidel, následně se přetočil na střechu. "Šofér z peugeotu a jeho dva spolujedoucí utrpěli vážná zranění, dva z nich byli do nemocnic transportováni letecky. Jak se ukázalo, jednatřicetiletý muž nevlastní řidičské oprávnění a navíc byl automobil techniky nezpůsobilý k provozu na pozemních komunikacích. Dechová zkouška u motoristy nemohla být vzhledem k jeho zdravotnímu stavu na místě provedena," popsala okolnosti autonehody mluvčí Policie ČR Monika Schindlová.

Devětašedesátiletý muž jel ten samý den v odpoledních hodinám ve směru od obce Solopysky na Oříkov. Po projetí zatáčky zřejmě za volantem usnul a přejel vlevo mimo vozovku, kde narazil do vzrostlého stromu. Auto se potom převrátilo na střechu. Řidiče převezla sanitka ke kontrolnímu vyšetření do nemocnice. Způsobená škoda byla stanovena na 50 tisíc korun.