Nejvážnější zranění, klasifikované jako středně těžké, utrpěla při střetu žena z jednoho z vozidel. Pro ni nechal zasahující lékař přivolat vrtulník, který pacientku transportoval do motolské nemocnice v Praze. Dva muže, kteří také utrpěli úrazy potřebující nemocniční péči, odvezly sanitky. Dalšímu muži pak stačilo ošetření na místě.

Po nehodě jedno auto skončilo zcela mimo vozovku a druhé částečně zasahovalo do silnice, přiblížil situaci na místě Ladislav Holomčík z centrály středočeských hasičů. Příslušníci hasičské jednotky podle jeho slov spolupracovali se záchranáři při ošetřování, ale věnovali se i nabouraným autům.

„Zachytili unikající pohonné hmoty, zajistili vozidlo nakloněné v příkopu proti dalšímu pohybu – a na obou autech udělali protipožární opatření,“ zmínil Holomčík zmírňování následků bouračky i odpojení autobaterií.

Okolnosti nehody zůstávají v šetření dopravních policistů z příbramského územního odboru.

Událost sice omezila dopravu, silnice spojující Sedlčany s Neveklovem, Jílovým u Prahy a Jesenicí nicméně většinou zůstávala kyvadlově průjezdná. Úplné zastavení provozu si vyžádalo pouze vyprošťování obou aut a jejich nakládání na vůz odtahové služby.