Vůz se pak převrátil přes střechu a nakonec zůstal na boku mimo silnici. Při dechové zkoušce se na displeji přístroje objevila hodnota téměř tři promile alkoholu. Muž utrpěl lehké zranění. Další nehoda se stala v obci Jesenice. Jednačtyřicetiletý cyklista jedoucí od místní restaurace nezvládl řízení a spadl na vozovku. Muže přepravila sanitka s poraněním lehčího charakteru do nemocnice k ošetření. V jeho dechu policisté naměřili 3,15 promile alkoholu. 

Zloděj vykradl byt v Dobříši, vzal foťáky, kameru i peníze

Dobříš – Zatím neznámý pachatel se vloupal do bytu v Dobříši. „Z něho odcizil věci za téměř 60 tisíc korun. Vzal například dva fotoaparáty, videokameru, navigaci a peníze,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová. 

Cizinec chtěl po havárii podplatit policisty

Příbram – Policisté šetří případ podplacení. Začátkem srpna řešila policejní hlídka dopravní nehodu, která se stala mezi obcemi Dubenec a Bytíz. Nákladní vozidlo zde vyjelo mimo vozovku. „U jeho řidiče vzniklo podezření, že před jízdou požil alkohol. Osmatřicetiletý cizinec se následně snažil zasahujícím policistům opakovaně nabídnout úplatek, začal na 80 euro a skončil na částce 200 euro. Po strážcích zákona chtěl, aby na šetření havárie zapomněli a nechali ho odjet autem pryč,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová. Nyní řidiči hrozí jeden rok až šest let vězení.