První nehoda se stala v pátek dopoledne v osadě Setěkovy v katastru obce Nechvalice. Devatenáctiletá řidička Fiatu Punto za zatáčkou narazila do protijedoucí Škody Felicie s přívěsem a poté havarovala do kamenné podezdívky u silnice. „Její spolujezdkyně utrpěla lehké zranění a byla převezena do sedlčanské nemocnice, kde zůstala hospitalizována. Řidička se udeřila do hlavy, protože nebyla připoutána bezpečnostním pásem,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

Další zranění si v sobotu kolem poledne způsobil osmapadesátiletý řidič nissanu na silnici mezi Hluboší a Příbramí. Na rovném úseku v mikrospánku vyjel mimo komunikaci a narazil do stromu. Muž utrpěl zhmožděniny hrudníku a břicha.

Poslední havárie se stala v neděli odpoledne, když dvaadvacetiletá řidička peugeotu v Příbrami v ulici Politických vězňů odbočovala do Ostravské ulice. Zadní částí srazila pětatřicetiletou cyklistku, která měla u kola na tyči připojené dětské kolo se čtyřletou dcerou. „Obě cyklistky naštěstí vyvázly s lehkým zraněním, k čemuž přispělo i to, že měly na hlavách ochranné přilby,“ doplnila Schindlová.