„Osmadvacetiletá řidička utrpěla frakturu levého zápěstí a vnitřní poranění břicha, dvaadvacetiletá spolujezdkyně vyvázla se zraněním krční páteře. Vzadu v autě seděla těhotná žena, kterou záchranáři převezli na gynekologické oddělení v Příbrami. Devítiletá dívenka si při havárii prokousla dolní ret,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

Řidič druhého vozidla vyvázl bez zranění. Hmotná škoda na automobilech byla vyčíslena na 60 tisíc korun. Ten samý den navečer se stala dopravní nehoda osobního vozidla a cyklisty. Třiašedesátiletý řidič octavie při vyjíždění z parkoviště u obchodního domu Lidl v Dobříši nedal přednost v jízdě a srazil jednašedesátiletého cyklistu. Muž utrpěl lehké zranění a po ošetření v nemocnici byl propuštěn domů.

Havárie pokračovaly i v dalších dnech. Ve čtvrtek krátce po poledni se stala nehoda v obci Počaply. „Sedmačtyřicetiletý řidič motocyklu Suzuki v zatáčce pravděpodobně vlivem nepřiměřené rychlosti přejel do protisměru, kde čelně narazil do golfu. Motocyklista byl s těžkým zraněním převezen do pražské nemocnice. Sedmapadesátiletý řidič auta a jeho manželka utrpěli lehká zranění. Způsobená škoda byla stanovena na 150 tisíc korun,“ doplnila Schindlová.