Jiná nehoda se stala v pátek dopoledne na silnici I/4 v katastru obce Těchařovice. Jednačtyřicetiletý šofér nákladního auta dostal smyk, přejel do protisměru, sjel do příkopu a automobil se pak převrátil na bok. Škoda byla vyčíslena na 40 tisíc korun. Další nehoda byla také v pátek dopoledne na té samé komunikaci, ale v katastru obce Milín. „Padesátiletý řidič náklaďáku nezvládl řízení, v protisměru se střetl s jiným nákladním vozidlem, následně naboural ještě do dvou dalších aut. Nakonec skončil v náletových dřevinách,“ upřesnila policejní mluvčí Monika Schindlová.

V sobotu večer v katastru obce Malá Hraštice narazil sedmadvacetiletý řidič do stromu. Na nákladním voze vznikla škoda 80 tisíc korun. „Poslední z víkendových nehod se stala v sobotu v noci v Obecnici. Jednapadesátiletý řidič najel do oplocení domu, z místa se pokusil vyjet, ale to se mu nepodařilo. V jeho dechu dopravní policisté naměřili 2,49 promile alkoholu. Muž policii tvrdil, že neřídil a že ve voze pouze sedí,“ dodala policistka.

Jako nehoda byl původně hlášen případ, který se stal v pondělí po ránu v Dobříši. Hlášena byla nehoda náklaďáku. „Událost vyšetřujeme jako pracovní úraz, kdy muž seděl v náklaďáku a při vyklápění nákladu se auto ocitlo na boku. Zřejmě tam byla měkká krajnice. Řidič měl utrpět lehké zranění,“ připomněla pondělní událost Monika Schindlová.