Na příliš rychlou jízdu na namrzlé vozovce doplatila i čtyřiadvacetiletá řidička toyoty. Ve směru od Jinců do Příbrami dostala v zatáčce smyk, vjela mimo vozovku a narazila do stromu. „Při nehodě nebyl naštěstí nikdo zraněn,“ dodala policistka.

V úterý ráno havaroval také linkový autobus v Příbrami v křižovatce nad Dubnem. Příbramský deník o tom informoval. Řidič autobusu jel na zledovatělé vozovce po své trase od Nové Hospody a odbočoval v křižovatce k prodejně Fordu. Vůz sjel předním kolem na krajnici a zůstal tam viset za podvozek.

Jedna z cestujících uvedla, že řidič se o cestující nepostaral a sami si museli zajistiti náhradní spoj na Prahu. To popírá další z pasažérů.
„Šofér neměl vůbec čas na nějaký náhradní spoj. Naopak se zachoval velice profesionálně. Přivolal hasiče, aby autobus zajistili. Sám stál na brzdě, aby autobus nesjel dolů do svahu a přitom lidem vysvětloval, jak mají vystupovat, aby se vozidlo náhodou nepřevážilo,“ popsal situaci muž, který také cestoval do Prahy s tím, že lidé mohou být šťastní, že vůbec vyvázli bez zranění.

„Ta silnice byla jako zrcadlo. Autobus smyk nedostal, ten se prostě po tom ledě sunul k příkopu. Když jsme přecházeli silnici, tak se nedalo ani chodit, natož po ní jezdit,“ dodal muž, který se Deníku ozval, aby za zcela bezchybné a profesionální jednání řidiči poděkoval.