Dopravní nehoda za obcí Čím ve směru na Chotilsko skončila 15. října těžkým zraněním. Pětatřicetiletá řidička zřejmě nepřizpůsobila rychlost a po průjezdu pravotočivé zatáčky vyjela do protisměru. Zde se střetla s protijedoucím vozidlem Škoda Fabia. Její vůz Volvo XC odrazil fabii vlevo mimo vozovku. "Při nehodě došlo k těžkému zranění řidiče fabie, který musel být z vozu vyproštěn a letecky transportován do nemocnice v Praze. Na místě vznikla škoda 250 tisíc korun. Alkohol nebyl zjištěn," informovala příbramská policejní mluvčí Lenka Pavlová.

Škodu za 112 tisíc korun si pak vyžádala havárie, která se stala pod vlivem alkoholu 16. října. Řidič vozidla Hyundai Accent jel v Příbrami I od kruhového objezdu u Obory k náměstí TGM. Na mokré vozovce dostal smyk a skončil ve sloupu veřejného osvětlení. Policisté mu naměřili 0,72 promile alkoholu v dechu.

Nejhorší následky měla nedělní dopolední nehoda. Devětatřicetiletý řidič jel ve vozidle Nissan Primera se svou manželkou a dvěma nezletilými dětmi. "Před obcí Kardavec nepřizpůsobil rychlost a po průjezdu levotočivé zatáčky dostal smyk. Následně vyjel mimo vozovku a pravým bokem narazil do sloupu vedení nízkého napětí. Při nehodě došlo k těžkému poranění spolucestující, která i přes letecký transport na následky zranění zemřela," uvedla Lenka Pavlová. Řidič s dětmi byl hospitalizován v Oblastní nemocnici Příbram s lehčími poraněními. "Alkohol nebyl zjištěn. Škoda je 81 tisíc korun," doplnila policistka.