Podobným způsobem havaroval i dvaatřicetiletý řidič opelu v lese u Občova, v tomto případě škoda dosáhla 150 tisíc korun. Dopravní policisté museli vyjíždět k obdobným kolizím ještě do Klučenic a Dlouhé Lhoty.

„Zde řidič náklaďáku dostal smyk a narazil do felicie, která jela před ním. Její řidička a spolujezdec utrpěli lehké zranění," dodala k pondělním výjezdům mluvčí Schindlová. 

Nehody v listopadu

Od začátku roku do konce listopadu se na Příbramsku stalo 969 nehod, což vychází zhruba na tři havárie denně. Zemřelo při nich 17 lidí.
V listopadu lidé policii nahlásili 80 nehod, jeden člověk zemřel, dva byli těžce zraněni a 16 lidí utrpělo lehké zranění. Škoda způsobená na vozidlech dosahovala 3,5 milionu korun. Na pokutách řidiči zaplatili 60 tisíc korun.

Nejčastějšími příčinami havárií byl nesprávný způsob jízdy, dále nepřiměřená rychlost, minulý měsíc to však bylo ve 20 případech. Přednost v jízdě šoféři nedali dvanáctkrát a při dvou nehodách sehrálo svou roli hazardování při předjíždění. U čtyř karambolů se zjistilo, že se řidič před jízdou posilnil alkoholem. Dvaadvacet nehod způsobila zvěř.