RP I. třídy – 10. kolo: TTC Příbram B - Slavoj Obecnice A 6:12, Spartak Rožmitál B - Jiskra Sádek A 8:10, Sehaz Příbram A - Sokol Stará Huť A 9:9, Spartak Čenkov A - Sokol Voznice A 11:7, SK Suchodol A - SK Březnice C 15:3, SK Chraštice A - TTC Příbram C 17:1.
11. kolo: TTC Příbram B - Jiskra Sádek A 10:8, Spartak Rožmitál B - Slavoj Obecnice A 5:13, Sehaz Příbram A - Sokol Voznice A 11:7, Spartak Čenkov A - Sokol Stará Huť A 10:8, SK Suchodol A - TTC Příbram C 18:0, SK Chraštice A - SK Březnice C 13:5.

Tabulka:

 1. Čenkov A⋌11 0 0 144:54  33
2. Obecnice A⋌9 0 2 132:66  27
3. Suchodol A⋌7 0 4 124:74  21
4. Stará Huť A⋌6 2 3 104:94  20
5. Sádek A⋌6 1 4 101:97  19
6. Chraštice A⋌5 1 5 101:97  16
7. TTC Příbram B⋌5 1 5  98:100 16
8. Rožmitál B⋌4 2 5  98:100 14
9. S. Příbram A⋌4 1 6  77:121 13
10. Březnice C⋌4 0 7  89:109 12
11. Voznice A⋌1 0 10 75:123  3
12. TTC Příbram C⋌0 0 11 45:153  0

Ve druhé třídě je nadéle hodně vyrovnané čelo tabulky. Vedoucí čtyřka je vtěsnána do tří bodů, vedoucí Krásná Hora si drží tříbodový náskok. V jedenáctém kole byl k vidění zajímavý zápas v Dralíně, kde vyhrály Sedlčany C 11:7. Sokol Příbram B má zápas s Březnicí D k dobru a v případě úspěchu se může dotáhnout na vedoucí Krásnou Horu.

RPII. Třídy - 10.kolo: TTC Příbram D – Tatran Sedlčany C 0:18, Sokol Drahlín A – Tatran Sedlčany D 18:0, SK Klučenice – Spartak Čenkov B 6:12, Sokol Krásná Hora – Spartak Čenkov C 16:2, Jiskra Sádek B – SK Březnice D 4:14, Sokol Příbram B – Sokol Brod 15:3.

11.kolo: TTC Příbram D – Tatran Sedlčany D 11:7, Sokol Drahlín A – Tatran Sedlčany C 7:11, SK Klučenice – Spartak Čenkov C 9:9, Sokol Krásná Hora – Spartak Čenkov B 18:0, Jiskra Sádek B – Sokol Brod 6:12, Sokol Příbram B – SK Březnice D odloženo.

Tabulka:

 1. Kr. Hora A ⋌10 0  1 153:45  30
2. Sedlčany C ⋌9 0  2 139:59  27
3. Sok. Příbram B⋌9 0  1 134:46  27
4. Drahlín A⋌9 0  2 124:74  27
5. Březnice D⋌7 0  3 110:70  21
6. Čenkov B⋌5 1  5 102:96  16
7. Brod A⋌4 1  6  92:106 13
8. Klučenice A⋌3 1  7  93:105 10
9. Čenkov C⋌3 1  7  88:110 10
10. Sádek B⋌3 0  8  77:121  9
11. TTC Příbram D⋌1 0 10  30:168  3
12. Sedlčany D⋌0 0 11  28:170  0