Největší úspěch zaznamenal Roman Bischof na motýlkářské stovce, kterou vyhrál v čase 1:11,41 min. a stal se mistrem republiky. To ale nebyl jediný úspěch, kterého mladý příbramský plavec dosáhl. Na dvojnásobné trati si totiž doplaval v čase 2:39,99 min. pro bronzovou medaili.

Roman Bischof poté nastoupil ještě ve čtyřech disciplinách, ale v nich na medaili již nedosáhl, byť několikrát jí měl doslova nadosah. Na polohové dvoustovce Bischof obsadil nepopulární čtvrté místo, když dohmátl v čase 2:37,18 min. Na dvojnásobné trati pak příbramský plavec obsadil sedmé místo. V dalších dvou disciplinách Roman Bischof obsadil šestá místa. Nejprve skončil šestý na prsařské dvoustovce a poté dopadl stejně i na trati 1500 metrů volným způsobem.