Půjde již o 37. ročník tohoto největšího zimního halového turnaje na Příbramsku a jednoho z největších v celé České republice. I letos, stejně jako v předchozích letech se očekává velmi kvalitní obsazení. V rámci dvoudenního klání se tak opět střetnou týmy, které mají ve svém středu současné ligové nebo exligové hráče, proti těm, kteří nastupují v nižších krajských, popřípadě okresních soutěžích. Ne vždy se však v těchto soubojích potvrdí papírové předpoklady. Outsider dokáže leckdy favorita pořádně potrápit nebo dokonce zaskočit a vyřadit. O překvapení tak často není nouze a dá se předpokládat, že se nějakého dočkáme i letos.

Půjde navíc o vůbec první sportovní akci v nově zrekonstruované dobříšské sportovní hale, která dozná velkých úprav, například se bude hrát na novém a kvalitnějším povrchu, což hráčům určitě pomůže. Fanoušci se naopak mohou těšit na nové tribuny, ze kterých budou moci opět podporovat svůj oblíbený tým.

Pokud chcete i vy složit svůj tým, změřit síly s kvalitními protivníky a zažít skvělou atmosféru celého turnaje, můžete se přihlašovat na telefonním čísle 602 233 734.