„Rozhodovalo se ve spurtu zhruba třicetičlenné skupiny. Nejlépe z našich dojel Martin Boubal,“ komentoval závod sportovní ředitel příbramského klubu Marek Volf.

Boubal vybojoval šesté místo, Jan Stöhr byl osmý. V kategorii U23 obsadil Pavel Gruber 11. místo. Po druhém závodě poháru je v soutěži jednotlivců Martin Boubal čtvrtý, Jan Stöhr sedmý a Martin Hebík dvanáctý. V soutěži družstev je Příbram třetí.

Pořadí 2. závodu ČP v Kyjově: 1. Kaňkovský, 2. Hačecký (oba Elkov), 3. Zielinski (Domin Sport),… 6. Boubal, 8. J. Stöhr, 14. Hebík, 26. Malik (vš. Příbram).

Průběžné pořadí ČP
Jednotlivci: 1. Kaňkovský 120 b., 2. Hačecký 65, 3. Polnický (vš. Elkov) 46, 4. Boubal (Příbram) 41, 5. Neuman (Topforex) 40,… 7. J. Stöhr 37, 12. Hebík 26. Družstva: 1. Elkov Author 120 b., 2. Topforex – Lapierre 90, 3. CK Příbram Fany Gastro 70, 4. Tufo Prostějov 51, 5. Dukla Praha 50.

Z utkání České ligy amerického fotbalu, divize A: Příbram Bobcats - Praha Lions (28:23).