Sestava ovšem nebyla kompletní, jelikož si někteří závodníci plnili například studijní povinnosti. Je ale také jasné, že sestava celého týmu dozná po úspěšném minulém roce, pro sezonu 2018, velkých změn. Ostatně to již dříve potvrdili zástupci klubu. 


„Pro rok 2018 chystáme několik změn, mohu říct, že někdo odejde a naopak se někdo vrátí,“ řekl před časem generální ředitel příbramského cyklistického klubu Jiří Wimmer.


Oficiálně je zatím potvrzen pouze příchod dvou jezdců a to juniora Tomáše Jakoubka z KC Kooperativa a Vojtěcha Modlitby ze Sparty Praha, který se tak vrací do velmi známého prostředí, jelikož v příbramském klubu již v minulosti působil. 


Závodníky nyní čeká další část přípravy na nacházející sezonu. Pod vedením trenéra Pavla Vršeckého, který je bývalým olympijským medailistou a hlavním strůjcem úspěchů klubu, se jeho svěřenci budou připravovat v tělocvičně, bazénu, zimní dráze, věnovat se najíždění kilometrů a dalším věcem, které jsou spojené se všeobecnou cyklistickou přípravou.