Sportovní klub Oxygen měl na šampionátu zastoupení ve dvou kategoriích step aerobiku. Do Polska pod vedením trenérek Lenky Chlebnové, Lucie Starkové a Daniely Chlebnové cestoval nejen juniorský tým ve složení Natálie Bláhová, Kamila Macasová, Denisa Dvořáková, Veronika Kočárková, Kateřina Paterová, Adéla Bysterská a Karolína Dušková, ale i kadetský tým, ve kterém se představila pětice Sofie Majerová, Tereza Červenková, Victoria Šindelářová, Nikola Bednářová a Andrea Schöbelová.
Oba týmy během sezony obsazovaly první příčky na domácích závodech a svou formu potvrdily i na evropském šampionátu, kde získaly tituly druhých vicemistryň Evropy.

Úspěch příbramských barev následně podtrhla sama trenérka Daniela Chlebnová, která je stále aktivní závodnicí, momentálně hostující v barvách klubu z Prahy, se kterým na šampionátu vybojovala dospělý evropský titul v kategorii Aerobic Performance.

Nyní čeká závodnice i trenérky zasloužený odpočinek. Už v druhé polovině prázdnin ovšem začne na letním soustředění kondiční příprava na podzimní část sezony.
V té čeká příbramské závodnice mistrovství České republiky, kde budou patřit k hlavním favoritkám a budou se snažit potvrdit svou formu z jarní sezony. Vrcholem pak bude mistrovství světa v Nizozemsku, kde se členky Oxygenu rovněž pokusí vybojovat medaili a úspěšně tak reprezentovat nejen své město, ale i celou Českou republiku.