Úvod utkání však hráčům Vivy vůbec nevyšel, čehož Atlantic využil a udeřil jako první. Od té doby ale domácí převzali otěže zápasu do svých rukou a pěti brankami otočili skóre. „Začátek zápasu byl pro nás velmi těžký. Museli jsme dotahovat, ale naštěstí se nám to podařilo velmi rychle, což bylo klíčové. Opět jsme se mohli spolehnout na Kočího a Řezáče, ale pochvalu si zaslouží všichni hráči. Každý má na hřišti svou roli a je pro tým přínosem,“ poznamenal Marek Branžovský.

Do poločasu padla ještě branka na každé straně a tak Viva držela vedení 6:2. „Duel jsme měli pod kontrolou. V dalším průběhu jsme si udržovali nejen dostatečný náskok, ale postupně ho i navyšovali a směřovali k vítězství,“ potvrdil Branžovský.

Nakonec příbramští hráči nastříleli do rakovnické sítě deset branek, inkasovali pouze čtyřikrát a po zisku tří bodů se stali lídry celé soutěže. „Už si ani nepamatuji, kdy jsme byli naposledy na prvním místě v tabulce. Jsme samozřejmě rádi, ale na druhou stranu jsme si na sebe upletli bič, protože teď se ukáže naše síla, jestli zvládneme své postavení udržet. Sezona je ale ještě dlouhá,“ uzavřel Branžovský.

Viva Příbram – Atlantic Rakovník 10:4 (6:2).
Sestava Vivy Příbram: Solnař, Havelka, Trefný, Drašnar, Branžovský, Řezáč, Kočí, Zykán, Luboš Kunc.