Příznivci fotbalu budou moci v sobotní odpoledni vyrazit na divizní zápas fotbalistů MFK Dobříš, kteří ve ve své jarní premiéře přivítají tým Malše Roudné, který vede dlouholetý hráč Příbrami Rudolf Otepka. Výkop střetnutí je naplánován v 15.00.

Kdo má raději futsal, neměl by si nechat ujít závěrečný zápas divizní Legie Příbram, která nastoupí proti Chomutovu. „Čeká nás velmi důležitý duel, ve kterém se pokusíme udržet druhé místo, které by znamenalo historický úspěch našeho týmu a možná i právo postupu do druhé ligy. Rádi bychom pozvali všechny fanoušky, se kterými se chceme rozloučit vítězstvím,“ shodují se hráči příbramského celku.

V neděli se pak v rámci fotbalové I. A třídy odehraje derby mezi Tochovicemi a Podlesím. Utkání čtvrtého týmu se třetím, bude mít velký náboj a slibuje kvalitní podívanou. Zápas začíná v 15.00.

Ve stejný čas můžete navštívit také hokej. Na domácím ledě se totiž představí příbramští starší dorostenci, kteří ve velmi zajímavém souboji přivítají na hráče Prahy Zbraslav.

Vybírat tedy můžete z velmi bohaté nabídky. Tak jakou akci si vyberete?