Tábory (pokud to situace dovolí) by se měly uskutečnit v červenci (dva turnusy) a v srpnu (dva turnusy). Určené jsou pro kluky a holky ve věku od šesti do patnácti let.

Na co se mohou potenciální účastníci těšit? „Naše instruktorky si pro děti připravily týden s motivační celotáborovou hrou. Volný čas bude naplněn mimo jiné sportem. Například atletikou, gymnastikou, parkourem i míčovými hrami,“ prozradila Jitka Holcová.

„Nebude chybět ani dobrodružství, které bude zpodobňovat třeba stopovaná, ale ani umělecká činnost. Tu bude představovat například pantomima nebo zpěv. Na své si tak přijdou sportovci, dobrodruzi, šikulové i umělci. A to dle svého věku,“ doplnila další členka organizačního týmu Soňa Lásková.

Bližší informace a přihlášky naleznete na našich stránkách www.gymnastika-dobris.cz, nebo na telefonních číslech: 777 145 603, 603 160 927.

close Dobříšský gymnastický oddíl plánuje na léto příměstské tábory. info Zdroj: archiv oddílu zoom_in Dobříšský gymnastický oddíl plánuje na léto příměstské tábory.