Střetnutí bylo od úvodu v režii domácích, kteří před návštěvou padesátky diváků předváděli na oko pohlednou, ale zároveň účinnou hru. Ta na hostujícího outsidera platila ve všech směrech. 


O výsledku rozhodl již první poločas, v němž Viva skórovala celkem sedmkrát a vytvořila si pohodlný náskok pro zbytek duelu. „Po první půli bylo prakticky po zápase a ve druhém poločase jsme mohli hrát v klidu,“ konstatoval Jakub Hausleitner.


Ani po přestávce ale střelecká chuť domácího týmu nevyprchala. Naopak jeho hráči přidali nebohému sokovi z Kladna ještě dalších deset branek. Nejvíce se činili Stanislav Nohýnek s Martinem Hanáčkem, kteří se zapsali do střelecké listiny čtyřikrát. Hosté sice přidali dva čestné úspěchy, ale to na výrazné výhře Vivy a debaklu pro Rozdělov už nic nezměnilo. „Byl to jednoznačný duel, ve kterém jsme byli od začátku jasně lepším mužstvem a zaslouženě jsme vyhráli,“ dodal Jakub Hausleitner. 


FK VIVA Příbram AFK Rozdělov 17:2 (7:0). Branky: Nohýnek 4, Hanáček 4, Malý 3, Hausleitner 2, Kunc 2, Havelka, Zykán – Bán, Nachtigal.