Ta v úvodu duelu potvrzovala roli favorita, ale pak udeřil domácí Union, který pod taktovkou Hejduka a Jalaghonii vstřelili šest branek a do šaten se jim šlo veseleji. Těm se dařilo ještě do 32. minuty, kdy vedli rozdílem čtyř branek, ale pak se projevila zkušenost hostů. Ti zapnuli na nejvyšší otáčky a nejenže vyrovnali, ale strhli i vítězství na svoji stranu.

Podobný průběh měl i duel dalšího utkání Hrasl Slaný – Legie Příbram. Hosté především v prvním poločase ukázali svou sílu, ale i tady měla ve druhé části navrch zkušenost a Hrasl otočil na konečných 5:4.

V souboji rezerv si tři body připsaly Třebusice, když především v prvním poločase až nečekaně snadno přehrály béčko Mělník.

Nejpřesvědčivějšího výsledku dosáhli borci kralupského AFC, kteří již do přestávky nastříleli hostům z Fobozu Slaný sedm branek a pak už scóre jen navyšovali.

Dramatičtější utkání se odehrála na Stochově a v Neveklově. Zatímco na Stochově se Atl. Rakovník musel spokojit proti Rohožníku s remízou, V prvním případě „domácí“ Tenisáci Benešov rozhodli třemi zásahy ve druhé části hry o výhře nad zkušeným Atmosem Bělá p. B.

Výsledky 1. kola: Hrasl Slaný – Legie Příbram 5:4 (2:4), Tenisáci Benešov – Atmos Bělá p. B 4:2 (1:1), Atl. Rakovník – Rohožník 21 5:5 (1:3), Union Slaný – Ebárna Kladno 8:10 (7:2), PK Třebusice B – Olymp. Mělník B 8:4 (4:0), AFC Kralupy – Foboz Slaný 10:3 (7:3).