V kladenské hale se představili benešovští Tenisáci, kteří byli domácím naprosto vyrovnaným soupeřem. Akce se přelévaly z jedné strany na druhou, v nejlepším světle se předváděli hráči i gólmani na obou stranách. První půli vyhráli o jediný zásah zkušenější borci domácích Ebárny, tento rozdíl pak na ukazateli skóre zůstal, i přes zvýšenou snahu hostí především v závěru duelu, a poté i na jeho konci.

Cenného vítězství dobyl slánský Hrasl, a to na palubovce svého soupeře o čelo tabulky, futsalistů celku AFC Kralupy n.Vl. V prvním poločase se hrál naprosto vyrovnaný futsal, jedinou branku se podařilo vstřelit hostujícím hráčům. Ti pak byli produktivnější i ve druhém poločase, kde především využívali ke skórování rychlých brejků do otevřené domácí obrany. Cenná výhra hostům přinesla tříbodový náskok na druhé příčce.

K čelu tabulky se posunul i rezervní celek mělnického Olympiku, který si především díky čtyřbrankové výhře v prvním poločase připsal tři body v duelu s domácím Rakovníkem. Jeho borci pak přidali ve druhé části hry, dokázali si vytvořit brankové příležitosti, proměnili však pouze dvě.

Asi nejdramatičtější duel tohoto kola se odehrál ve slánské hale, kde domácí Foboz přivítal třebusickou rezervu. A úvod utkání mu vůbec nevyšel, když inkasoval již ve třicáté vteřině, v 15. minutě pak domácí prohrávali o čtyři branky. Ještě do přestávky se jim však podařilo snížit, v úvodu druhého poločasu naopak zaspali hosté a ve 29. minutě bylo vyrovnáno. Pak se jednou dostali do vedení domácí, vzápětí se skóre opět přiklonilo na stranu hostí, vyrovnáno bylo opět ve 38. minutě. Když se již zdálo, že se oba celky rozejdou se spravedlivou remízou, trefil se domácí kapitán Sajdl a tři body zůstaly ve Slaném.

V dalším slánském utkání nováčků nestačil nestačil domácí Union na hosty z Legie Příbram. Domácí se sice již v prvních vteřinách trefili, hosté však ještě do konce první minuty stav otočili. Pak již vedli po celý další průběh pohledného utkání. Domácí borci dvakrát snížili na rozdíl jediné branky, ale hosté v poslední desetiminutovce dokázali Union rozstřílet, když ten nečekaně odpadl.

Po dlouhé době sehráli kvalitnější partii futsalisté pražského Rohožníku, kteří s hostujícími borci Atmosu Bělá dokázali po prvním poločase remizovat. Ve druhé části hry se však přece jenom častěji brankově prosazovali hosté, kteří si tak připsali podruhé v sezóně plný počet bodů.

Výsledky 7. kola: Atl. Rakovník – Olymp. Mělník B 2:5 (0:4), Ebárna Kladno – Tenisáci Benešov 3:2 (2:1), FK Union Slaný – Legie Příbram 4:11 (3:5), AFC Kralupy – Hrasl Slaný 1:5 (0:1), Foboz Slaný – PK Třebusice B 7:6 (1:4), Rohožník 21 – Atmos Bělá p. B. 4:8 (2:2).

1. Ebárna Kladno 7 7 0 0  50:31  21
2. Hrasl Slaný 7 6 0 1  48:24  18
3. Kralupy 7 5 0 2  53:27  15
4. Mělník B 7 5 0 2  44:35  15
5. Foboz Slaný 7 4 0 3  57:47  12
6. Legie Příbram 7 3 1 3  46:39  10
7. Třebusice B 7 3 0 4  31:34   9
8. Tenis. Benešov 7 3 0 4  24:27   9