V té mají zájemci nebo ti, kteří jen pomoci, možnost získat podepsaný dres příbramského odchovance a současné hvězdy italského Udinese Antonína Baráka a kopačky dalšího reprezentanta, Josefa Šurala ze Sparty Praha.
Výtěžek aukce bude tentokrát věnován na pomoc zvířatům, a to konkrétně koním, na Farmě Pod Dubovou horou v Podlesí, kde se starají i o týrané a nemocné koně. Peníze půjdou konkrétně na vitamíny, krmení, vybavení do stájí a další potřebné věci pro zlepšení kvality jejich života.

Zahajovací cena obou dražených fotbalových artefaktů činí 1000 Kč.
Zapojit do aukce se můžete na facebookových stránkách futsalového klubu HFK Příbram, kde se také dozvíte více podrobností nejen o samotné aukci, ale především o aktuální hodnotě dresu Antonína Baráka a kopaček Josefa Šurala.
Dražba byla spuštěna 1.1. 2018 a bude trvat až do 14.1. 2018 do 20:00 hodin.

„Děkujeme za každou pomoc. Snad v tomto roce vybereme co nejvíce peněz pro ty, kteří to potřebují. Budeme rádi za každou finanční pomoc. Stačí nás kontaktovat a my finanční částku rádi předáme. Rádi bychom poděkovali také všem, co nám přispěli a pomohli v roce 2017,“ shodují se zástupci futsalového klubu HFK Příbram.