Víceúčelové sportoviště pod Svatou Horou nabízí široké veřejnosti fotbalové hřiště, hřiště na volejbal, házenou, basketbal, in-line dráhu, dva tenisové kurty, doskočiště pro skok daleký a běžecké dráhy.

Hřiště prošlo rozsáhlou opravou v letech 2010 - 2013, a to ve dvou etapách. V té první bylo vybudováno jedno velké asfaltové hřiště a běžecký ovál s umělým povrchem. Dokončení druhé etapy a otevření hřiště se uskutečnilo v srpnu roku 2013, kdy hřiště převzala pod svou správu Základní škola pod Svatou Horou a potom Technické služby města Příbram p. o.

SZM jsou provozovatelem tohoto sportoviště od 1. března letošního roku.

Po zimní odstávce se hřiště opět otevírá školám i veřejnosti. Po dobu školního roku je toto hřiště v pracovní dny zadáno pro školy, ale po 14. hodině je volně přístupné pro širokou veřejnost až do 20 hodin. O víkendech, svátcích a školních prázdninách je hřiště otevřeno od 9 do 20 hodin, od května do srpna se provoz prodlužuje až do 21 hodin. „Hřiště bylo v minulých letech většinou otevřeno až od dubna, ale vzhledem k počasí, bychom rádi začali s provozem ještě v březnu,“ říká ředitel SZM Jan Slaba a dodává, že v případě ochlazení, bude hřiště opět uzavřeno.

S ohledem na současné počasí, doporučuje nový provozovatel před návštěvou hřiště zavolat na tel.: 702 020 735 a ověřit si, zda je aktuálně otevřeno či nikoli. Od dubna již bude pro návštěvníky otevřeno pravidelně.