V taktické bitvě dvou pevných obran bylo k vidění drama až do úplného konce. Hosté šli do vedení ve třetí minutě field goalem, domácí dvanáct vteřin před koncem první čtvrtiny srovnali. Vyrovnaný stav poté vydržel až do závěrečné části. Dvě minuty před koncem doběhl pro první touch-down Melvin Davis a Bobcats vedli 9:3!

Black Panthers však 31 vteřin před koncem srovnali a následným potvrzovacím kopem získali vítězství.

Bobcats – Black Panthers 9:10 (3:3, 0:0, 0:0, 6:7)
Body: Davis 6, Sláma 3 – Řezanka 6, Hruboň 4. Rozhodčí: Rosíval, Haza, Kroulík, Hameder, Janhuba, Malý, Hubálek. Diváci: 385.

Bobcats: Hamza, Givens, Straka, Ježek, Sláma, Davis, Bečka, Pergl, Čunát, Bartoš, Podhradský, Datel, B. Rom, Vitiš, Folejtar, Murgaš, T. Rom, Leicht, Pohůnek, Milý, Dvořák, Drmota, Vokurka, Krejča, Mráz, Červenka, Špaček, Janýr, Jíra, Urban, Kučera, Truc, Krpec, Rusín.