Souboj o postup se již zúžil jen na trojici týmů. Příbramští nastoupili proti céčku Mladé Boleslavi a chopili se pevně otěží. První koš dovolili svému soupeři až tři minuty před koncem první čtvrtiny za stavu 22:0! Vedení už pak Příbram bez problémů udržela a udělala důležitý krok k postupu.

V neděli pak měli získat povinné body s béčkem Poděbrad, ty však ráno zavolaly, že nepřijedou. Příbramští tak vyhráli kontumačně.

Podívejte se na fotogalerii, kde je i hodnocení nejlepšího střelce soutěže Jana Starky.

Sezona skončí o víkendu 12. a 13. března. Příbram jede do Poděbrad a poté do Mladé Boleslavi.

BK Příbram – Mladá Boleslav C 84:51 (45:19), Český Brod – Poděbrady B 107:55, Český Brod – Mladá Boleslav C 72:61, BK Příbram – Poděbrady B 20:0 kontumačně, hosté nepřijeli.

1. Český Brod 18 12 6 1324:1124 30
2. BK Příbram 2000 17 12 5 1353:1166 29
3. Mladá Boleslav C 18 11 7 1237:1180 29
4. Poděbrady B 17 8 9 1065:1181 25