Trnava – Příbram
43:8 (16:0)

Domácí celek je nováčkem české soutěže, a tak pořádně netušil, co může od svého prvního duelu očekávat. Proti Bobcats se však prezentoval velice dobrou hrou, na kterou zkušenější mužstvo Příbrami mnohdy nedokázalo zareagovat.

Skóre tak pomalu narůstalo. Po první čtvrtině vedli Bulldogs 6:0, po druhé již 16:0 a po třetí dokonce 36:0.

Až minutu a půl před koncem utkání se dokázali poprvé v nové sezoně prosadit i Bobcats. Po přihrávce Tomáše Roma doběhl pro touchdown Jakub Poslušný. Body pak potvrdil Bedřich Bělohradský.

Za zmínku určitě stojí sympatický počin příbramského týmu, který přivezl na 400 kilometrů vzdálené místo utkání své vlastní cheerleaders.

Body: Katuninec 13, Lörincz 12, Levický 6, Fečko 6, Klementovič 6 – Poslušný 6, Bělohradský 2. Rozhodčí: Martinček, Rosíval, Rybář, Gazdík, Hájek. Diváci: 155. Čtvrtiny: 6:0, 10:0, 20:0, 7:8.

Další víkendový výsledek: Praha Black Panthers (A1) – Brno Alligators (A2) 40:7.

Příbramské mužstvo nyní čeká série tří domácích utkání. První odehrají 21. dubna od 14 hodin proti soupeři ze stejné divize Pardubicím Stallions.